Kız Ve Erkek Bebek Örgü Bebek Battaniye Modelleri

  • 12 Ocak 2015
  • Kız Ve Erkek Bebek Örgü Bebek Battaniye Modelleri için yorumlar kapalı
  • 43.411 kez görüntülendi.
Kız Ve Erkek Bebek Örgü Bebek Battaniye Modelleri

Bebek sahibi olacaklar çok önceleri başlar hazırlıklara oldukça zor ve keyifli günleri geçiren anneler bebeklerinin ihtiyaçları izin öyle özenir öyle özenir ki ellerinden gelenin en iyisi olması için ekstra çaba harcarlar. Bir çok anne adayının yanında babaenne ve anneanneler öyle güzel ve zevkle yaparlar ki gelecek torunları için bir çok örgü işi yaparak ilmek ilmek sevğilerini katarlar. Bebekler için bir çok örgü modeli bulunmaktadır ama bunların başında gelen bir çok hazır olarakta bulunan örgü battaniyeleri evde örmek isteyen anne adayları bizde birkaç tane birbirinden farlı hem kız bebek hem de erkek bebekler için renk renk motif motif hazırlanmış bebek battaniye modelleri işte. Bebek yeni sezon battaniye modelleri arasında çizgi filim kahramanlarının olduğu modeller ören bayanların ellerinde ilmek ilmek işlenmiş ve çok hoş tasarımlar ortaya çıkarılmış. Bebek battaniye modelleri arasında Tunus işi ve tığ ile örülen modellerde mevcut tabi. El örgü battaniye modellerinde beyaz renk oldukça çok tercih edilmiş edilse de beyaz yapılan battaniye modelleri hem kız hem de erkek bebeğe kullanabildiği için ayrıca tercih edilen renkler arasında. Yeni sezon bebek battaniye örgülerinde bol bol Selanik ve pirinç modelleri ön plana çıkan şişle örülen modellerde kullanılmış.

Bebek ve çocuk giyim modelleri içinde örgülerin hem yapan kişinin sevgiyle ördüğü için manevi değeri de ayrıca değer katar. Bebek örgü battaniyeleri arasında dal dal çiçekli olarak yapılan ve kız bebekler için oldukça güzel bir model. Kız bebek çocukları için pembe çiçek motifli ve yaprak desenli ve renkli olduğu kadar beyazın üstüne yapılmış olması da ayrıca tam bir bütün içinde görünmesini sağlamış.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bebek battaniyeleri Sonbahar, Kış, ve İlkbaharda kullanılan ve bebeklerimizi soğuktan koruyan bebeklerimiz büyüyene kadarda yanımızdan ayırmadığımız ürünler arasında yer alır. Bebek erkek battaniye modelleri de ayrıca şık ve değişik örgü teknikleri kullanılarak yapılmış bir den çok modelle karşımıza çıkıyor. Bebek erkek battaniyeleri tek renk olarak yapılır genellikle ama battaniyeleri ile kombin yapılarak bere ile tamamlanmış modelleri oldukça fazla. Bebek battaniyeleri ile takım haline getirilmiş bir çok kız ve erkek takımları da mevcut örmeyi seven bayanlar için. Erkek bebek battaniyeleri arasında mavi üstüne örülmüş ve üstünde desenlerle süslenmiş modeller mevcut. Bebek örgü battaniyeleri arasında denizci örgü ile tamamlanmış modelde erkek bebekler için oldukça güzel bir model.