Kadın Moda

Us Polo Assn Kidss Kız Çocuk Kaban Ve Mont Modelleri

Us Polo Assn Kidss Kız Çocuk Kaban Ve Mont Modelleri

Kız çocukları dış giyim markaları arasında yerini alan us polo assn kids kız çocuklarının dış giyim ihtiyaçlarına kendi tasarımları ve kalitesi ile cevap veriyor. Us polo asnn kidss çocuk giyimde oldukça başarılı modern kaban tasarımları ile sonbahar kış ve ilkbahar sezonunda rahatlıkla kullanılabilecek rahat ve kız çocukları için tasarlanmış modellerle çocukların ihtiyaçlarına cevap veriyor. Yeni sezon trençkot ve kaban modelleri ile kız çocukların dış giyim ihtiyaçları için oldukça rahat kullanımı ve aksesuarlarla bütünlenmiş kız çocuklarının yaşına uygun renk ve şirinlik sağlanmış modeller oldukça beğeni kazanıyor. Bebek çocuk giyim modelleri arasında yerini alan marka edim adımlarla yoluna devam ediyor.Us polo assn kids çocuklar için tasarladığı mont kaban ve palto modelleri ile kız çocukları için renk ve farklı modellerle kız çocukların farklı yaş seçenekleri ile sunması ayrıcalığı ile beğeninize hazırlamış. Us polo assn kids çocukların her zaman tercih ettiği renkleri ön plana çıkarmış. Us polo assn kids kız çocukları için hazırladığı sonbahar kış ve ilkbahar mevsiminde kullanabilecekleri modelleri oluştururken hava koşullarına karşı çocukları koruyan ve ısı kaybını önlemeyi ön plana çıkarmış. Us polo assn kids kız çocukları beyaz renk kaban ve kaban modelleri markanın işinde ne kadar başarılı olduğunu kanıtlıyor. Us polo assn kidss beyaz kaban modelinde bebe yaka cep detaylı ve büyük düğme detayı beyaz renk kaşe tercihi ile kız çocukları için rahat ve konforu bir arada hazırlamış.

Us polo assn kidss koz çocuk kaban modelleri arasında fuşya renk düz dikiş detayları ve bebe yaka tercihi ile rahat kullanım ve kaşe kumaşın sıcaklığı ile bütünlenmiş model. Şişme kaban modelleri arasında kapüşonlu ve renkleri mevcut olan model dikişli ve fermuarlı olması nedeni ile pratik modellerinden bir tanesi. Şişme kaban modelleri arasında uzun açık mavi renk tercih edilmiş.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kenarları dikiş detayı ile bele oturan kesimi ve cepli ve markanın arması ile tamamlanmış model kapüşonlu oluşu ile tercih sebebi olacak modellerin içinde yerini almış. Biraz daha havalı bir kaban almak istiyorsanız kız çocukları için büyümüşte küçülmüş diyeceğimiz modellerden bir tanesi fuşya renk bebe yaka sahte cepli ve diz üstü boyu ile kızların üstünde çok şık ve modern duracak modeller arasında yerini alıyor. Pembe renk us polo assn kidss tasarımı arasında bulunan bel kelerli uzun metal düğmelerle hareketlenmiş model kız çocuklarının üstünde mükemmel duracak ve soğuğu içeri geçirmeyecek modellerden. Siyah palto modelleri içinde oldukça seçenek sunmuş olan marka trençkot tasarımlarını da unutmamış.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.