Kadın Moda

Yeni Sezon Sünnet Kıyafet Modelleri

Yeni Sezon Sünnet Kıyafet Modelleri

Erkek çocuklar için erkekliğe giden ilk adımdır sünnet olmak. Sünnet yaptıracak aileler için zor bir hazırlık süreci başlar. Sünnet davetiye seçimi ve sünnet şekeri sünnet ikramlıkları ve sünnet yatağı hazırlamak biraz meşakkatli ve yorucu olabilir. Sünnet hazırlıkları bir bir tamamlanırken sıra geliyor oğlunuz ve oğullarınız için sıra sünnet kıyafeti almaya. Sünnet kıyafeti seçimi yapmak öyle kolay değil bazen onca mağaza gezersiniz ama karar veremez ve en sona bırakırsanız işte o zaman daha da zorlaşır işiniz. Sayılı mağazalarda satılan ve birbirine benzeyen o kadar çok mağaza var ki seçimi yapmakta bir o kadar zorlaşıyor işte o zaman. Sünnet kıyafeti salon veya evinizin bahçesinde yapmak isteyenler sünnet takımını buna görede seçmeleri gerecek. Sünnet takımı mevsimine göre seçim yapmakta en ince ayrıntısı oluyor aslında. Saten ve naylon karışımlı kumaşlar rahatsız edebilir ve aşırı terlemesine ve rahatsız olmasına neden olacaktır. Sünnet takımını seçerken en dikkat etmeniz gereken ayrıntı kumaş kumaşın pamuklu olmasına özen göstermelisiniz görsellik ön planda olsa da aşırı terleme ve heyecan onu rahatsız edecektir. Sünnet töreni için yeni sezon Osmanlı temalı bir çok sünnet takımı tasarlanmış pelerinli ve katanlı takımlarla tam bir küçük padişah olabilirler.

Osmanlı dizilerinden sonra patlama yapan Osmanlı dönemi kıyafetleri ve düğün için hazırlanmış kaftanlar ve düğün elbiseleri ile oldukça rağbet görüyor. Osmanlı şehzade sünnet takımı modelleri ile sizde kendi paşanızı şehzade yapabilirsiniz. Yeni sezonda bir çok arklı modelde hazırlanan şehzade sünnet kıyafeti çarığı plastik olarak tasarlanmış kılıcı ve sarığı ile oldukça modern ve havalı olarak tasarlanmış. Yeni sezonda kaftanlı sünnet takımları daha ön plana çıkacak. Yeni sezon için tasarlanmış kaftanlı sünnet takımları en çok mavi renk ağırlıklı olarak ve modellerde işleme ve boncuklar da renklendirilmiş ve erkek çocuklar için yaş ve seçenekler sunulmuş. Yeşil ve haki yeşilin hakim olduğu renklerin arasında bordo renk çok az olarak tasarlanmış. Pelerinli sünnet takımları da yeni sezonda modern ve kumaş özelliği ile tasarlanmış.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Beyaz ve krem renklerden oluşan pelerinli sünnet takımları erkek çocukların en çok hoşlarına giden modeller arasında. Pelerinler de iri incilerle süslemeler hazırlanmış ve yaş olarak 6 yaş sonra çocukların daha rahat edecekleri modeller arasında. Küçük çocuklar için rahat yürüyememe ve rahat hareket edemedikleri için kısıtlama oluyor bunu göz ardı etmemenizi öneririm. Bebek çocuklar için kaftanlı takımlar daha rahat olacaktır. Bebekler için sünnet takımı olacak olanlar 1 yaştan başlıyor daha küçükleri için mevlüt takımları daha uygun olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.