Kadın Moda

Kız Çocuk Tütü Etek Modelleri

Kız Çocuk Tütü Etek Modelleri

Kız bebek ve çocuk için tasarlanan mevlüt doğum günü ve özel günleri için giydirebilecekleri tütü etek modelleri ile ren ve model çeneleri ile farklı bir çok model tasarlanmış. Kız çocukları için aslında çokta şahşahaya gerek yok aslında endi şirinlikleri yetiyor. Kız bebeleri için özel olarak tasarlanmış modeller çıtçıtlı badi ve tokalarla tamamlanmış. Ren uyumu ve zıt renklerin birleştirildiği modeller yoğun olarak tercih ediliyor. Kız bebek modelleri içinde saç bandı tercih ediliyor. Bebeklere özel olarak bir çok marka ve evde e gelir kazanma isteyenler becerileri ile tütü etek modellerini kendinden de bir şeylerde atarak renklendirip ve daha cici modeller ortaya çıkarıyorlar. Tütü ete modelleri bebelerden başlayıp yaş sınırı tanımayanlar için her boy var. En çok olarak tasarlanmış tütü modelleri 0-4 aydan başlayıp 12 yaşa adar olan modelleri daha yoğun olarak kız bebe ve çocuklar için tercih ediliyor. Iz bebelerde tasarlanan modeller bebelerin tenini tahriş etmeyecek astar çorap ve çıtçıtlı badiler le daha kullanışlı hal alıyor. Konu kız bebe ve çocukları olunca renklerde sınır tanımıyor haliyle.

Kız çocuk tütü modellerinde beyaz tütünün içinde renklendirilmiş puan kumaşlar ve ona eşlik eden kelebek ve çıtçıtlı badi ile bebeğiniz uyumlu ve çok şirin duracak model oldukça emek harcanmış ve çokta güzel bir tasarım ortaya çıkartılmış. Meyvelerle çocukların ilişkisini artırmak için tasarımlara yansıtılan modeller yaygınlaştırılıyor. Buna çok iyi bir örnek olarak çilek badisi tokaları ve tütü etek modeli ve tasarımdaki bire bir benzerlik kız çocuklarının beğenerek kullanacakları modeller arasında yerini alıyor. Tütü modelleri çizgi film kahramanlarını figürlerini tasarlayarak hazırladıkları tütü takım modeli çocukların renkli dünyasına hitap ediyor. Miki mause ile tasarlanmış tütü modeli fiyonklu tokası ve tişörtteki baskısı ile kırmızı tütü etek modeli ile kız çocuklarını küçük bir prensese dönüştürecek.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yuvanıza uğur getiren küçük prensesiniz için tasarlanmış uğur böcekli iki renkli tütü etekli takım modeli teli parçalar halinde kullanıma uygun. Tayt tütü etek toka ve tişört ile tasarlanmış tütü takımı kız çocukların üstünde bütün ve modern duracak modellerin içinde. Bebekler için tasarlanmış tokalı tütü etek modelleri geniş büzgüsü ile renklerde sınır olmayan her rengi oluşturulmuş tütü etekler sizin ve bebeğinizin zevkine göre tercih yapmak size kalmış. Tütü modelleri doğum günü için özel olarak tasarlanmış kızınızın ismine özel veya yaş sayısını yazdırabileceğiniz modellerde mevcut.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.