Kadın Moda

Kız Bebek Ve Çocuk Bayramlık Elbise Modelleri

Kız Bebek Ve Çocuk Bayramlık Elbise Modelleri

Ramazan bayramı sayılı günlere girdik ramazan orucu en tatlı telaşı geliyor sıra bayram tatlıları bayram alışverişi en çok çocukların mutlu olduğu bu özel günlerde onlar için yapılacak bayramlık alışverişlerdir. Çocukların bayramı oluyor birazda aslında onlar sevindiriliyor büyükleri tarafından en çok anneanne, babaanne ve dedeler tarafından torunlara yapılan alışverişler ve arkasında tatlı bir yorgunluk bekliyor. Bayramlık alışverişi için kızlara çok yakışacak olan 0- 9 yaşa kadar uyumlu kız bebek ve çocuk bayramlık cici elbise modellerine hep beraber şöyle bi göz gezdirelim hep beraber. Bayramlık olacak elbiseler sakın ola ki tütü elbiselerden tercih yapmayın sıcak hava ve tütünün ve naylon kumaşlı elbiseler çocuğunuzun kıyafetinin içinde sıkılmasına ve onun çıkarmak istemesine neden olacaktır. Elbise seçiminiz iç astarlı veya keten olanlardan hava geçiren pamuklu veya organik üretimli ürünleri tercih ederseniz en doğru karar vermiş olursunuz elbisenin modeli ikinci plana atalım. Elbiseler renkleri canlılığı ve en çokta dikimleri ve modelleri ile kız çocuklarının çok mutlu olacağı bazıları spor bazıları modern ve tabi ki bazıları çok tarz olan sizin için editlediğimiz kız çocuk bayramlık elbise modelleri ve takım kombinleri içinden tercih edeceğiniz süslü kızların daha çok beğeneceği bir model ile başlayalım. Su yeşili omuzdan düz inen bol kesim sıfır kol ve etek uçları ve yaka kısmı dantelli sade gibi gözükse de kız çocukları için birkaç aksesuar ile harika bir kombin olabilir.

Bayramlık pabuç olarak beyaz ve ona ilaveten beyaz bir şapka, çanta ile bayramlık kızımız hazır saç tokalarını beyaz su yeşili ve küçük bir bileklik ile bayrama hazır. Kot kız çocuk slopetli elbiseler pek bi havalı bayramlık olarak düşünebilirsiniz bu elbise tarzına altta beyaz renk tişört ve aksesuarlarla çok cici bir bayramlık kombin oluşturabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bayram yaz aylarında olduğu için şortlu bir kombin düşünebilirsiniz bu kombini 3 yaş üstü çocuklar için daha ideal olacaktır daha iyi taşıyacaklardır. Pembeli ve denim şort ile bayramlık pembe ayakkabı pembe beyaz tokalar taç kullanarak kızınızı bayram sabahı için hazırlayabilirsiniz büyüklerin ellerini öpmeleri için. 1 yaş bebekler için uygun olar kendinden karışık desene sahip renk olarak yeşilin tonlarını taşıya elbise modeli klasik dantelli bebek elbiseleri yerine daha sitil sahibi bir elbise tercihiniz olacaktır. 1 yaş için uyumlu beyaz dantel elbiselere de göz atabilirsiniz. Civil ve defacto kız çocuk bayramlık elbise modelleri arasından beklide ilk bayramı görecek kız bebekleri veya daha büyük yaştaki kız çocuk bayramlık elbise modelleri seçimleri bizden almak veya önermek sizden.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.