Kız Çocuk Etek Modelleri

  • 01 Mart 2014
  • Kız Çocuk Etek Modelleri için yorumlar kapalı
  • 10.027 kez görüntülendi.
Kız Çocuk Etek Modelleri

Kız çocuklarına nedense etekleri daha çok yakıştırarak onlar için sıkça tercihlerde bulunuruz. Bu yüzden de bu kız çocuk etek modellerini onlar adına temin edebilmek için ya kendimiz öreriz yada satış mağazalarından seçeriz. Bayan eteklerinde olduğu gibi bu kızlar için hazırlanan etekler de sezona olsun mevsime olsun uyum sağlaması amacı ile değişiklikler göstermektedir. Mesela kış aylarında onların rahatlığı ve sağlıkları söz konusu olunca marifetli annelerin ellerinden hazırlamış oldukları el örgüsü kız çocuk eteklerini harika bir şekilde onların üzerinde görmekteyiz. El örgüsü olunca em model yönünden hem de renk açısından çok çeşitli stiller ve modellerden hazırlanmaktadır. Çünkü örgü iplikleri artık renk renk ve muhteşem renk tonlarından oluşması nedeni ile bizlere daha cazip gelmektedir. Ayrıca işleme açısından da olaya bakarsanız  eminim sizlerde kızlarınıza seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Çünkü bu etekleri işleyeceğiniz zaman hem zevkli örecek hem de kızlarınız üzerinde gördüğünüz an doğru seçim olduğunu anlayabileceksiniz.

Bunların yanı sıra mağazalarda elde edilen eteklerin modellerinden de faydalanabileceksiniz. Mesela örgü olarak yapacağınız zaman hazır etekler de uygulanan fırfırlar, katlar ve farbelaları rahat bir şekilde kendiniz de ilave etme olanağına sahip olacaksınız. Ayrıca örneğin örülmüş eteğin üzerine örgü şişleri veya tığ ile yapmış olduğunuz farklı aksesuarlar ile de süsleme şansına sahip olacaksınız. Mesela bunlara örnek olarak çiçek, gül motifleri olacağı gibi hayvan figürleri veya düşündüğünüz başka şekillerden ve figürlerden de faydalanabilirsiniz. Başka bir örnek olarak ise kızlarınız eğer biraz küçük yaşlarda ise bahçıvan şeklinde de yapabilecek ve üzerine çocuklarına özel hazırlanan bluz, kazak veya tişörtler ile birlikte kullanabileceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu tarzlar küçük kız çocukları için fazlaca seçilen stiller arasında yer almaktadır. Bel kısımlarını ise ister lastiklerden yararlanarak lastikli bel şeklinde yapabilir veya kalın bant şeklinde örerek kemer görünümü kazandırabilirsiniz. Yani farklılık yaratmak ve değişik modelleri kızlarınıza sunmak için sadece hoş ve şık şekilde örmek sizlerin zevklerine bağlı olduğu kadar yaratıcılığınıza da bağlı olarak düşünebilirsiniz. Tek renk seçmekte özgür olabileceğiniz gibi bir çok renkler ile de karma desenler yaratabileceğinizi de unutmayınız.  Hazır olarak ise onlarda da tarz hemen hemen aynı şekilde görebilirsiniz. Çünkü çocuklara özel olmasından dolayı zenginlik kazandırılmıştır.