Yeni Doğan Örgü Tulum Modelleri

  • 16 Aralık 2013
  • Yeni Doğan Örgü Tulum Modelleri için yorumlar kapalı
  • 9.628 kez görüntülendi.
Yeni Doğan Örgü Tulum Modelleri

Sevgili anne adayları işte sizlere bebeklerinizi sıcak tutacak olan örgü bebek tulum modellerini sunmaktayız.  Yeni doğan bebekleri çok üşüdüklerinden dolayı özellikle kış aylarına denk geliyorsa eğer örgü olan tulum modelleri ile onları sıcak tutabiliriz. Durum bu şekilde olunca da anne adayları harekete geçerek farklı modellerde örgü tulum modelleri ile bebeklerini sıcak tutmanın yollarını aramaktadırlar. Sizlerde bebeklerinize örgü olan tulum modellerini kendiniz örebilirsiniz veya hazır olan bebek mağazalarında bebeklerinize uygun olacak olan örgü tulum örnekleri ile renk seçenekleri ile kız veya erkek bebekler için ayrı ayrı olarak örgü tulum tasarımlarından tercih edebilirsiniz. Kız bebekler için sarı ve pembe renk bir arada kullanılan ve cep detaylarında ise lila renk kullanılan bakıldığında çok renkli olması tulum modeline çok güzel bir hava katmış olan bir örgü yeni doğan tulum tasarımı olmaktadır. Kısa kollu tulum modelinde ön detayında çiçek detayı ile tamamlanan çok cici bir örgü tulum modeli renklerin birbiri ile uyumu ile dikkat çekecek olan çok güzel bir örgü tasarımı olmaktadır. Tulum modellerinde kalın askı detayı düğme ile birleşmiş olan beyaz aralarında siyah detayları olan çok güzel duran bir tulum modeli ve genellikle erkek bebeklerin tercih edeceği modern bir tulum tasarımı olmaktadır.

Süslü bebekler gezmelere giderken kullanabileceğiniz 2014 tulum modeli süslü olması ilede beğenileri kazanmış olan çok güzel bir tasarım olmaktadır. Tek renk olan ve paça detayları hareket katması açısında lastik şeklinde örülmüş çok sade fakat çok güzel olan yeni doğan örgü bebek tulum modeli olmaktadır. Uzun kollu olan ve kapşonlu olan kırmızı önden düğmeli çok güzel tam anlamı ile kış aylarında bebeklerinizi sıcak tutacak olan bir tulum modeli olmaktadır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Örgü bebek tulum modellerinde genellikle ayıcık detayı çok fazla bir şekilde kullanılmaktadır. Buda bebeklerin ayı detaylı olan örgülerde çok rahat edeceklerini göstermektedir. Bebeğinize sıradışı tasarımlardan süslemek isterseniz eğer sarı yıldız şeklinde olan bebeğiniz kendisini yıldız gibi hissedecek çok güzel bir tulum modeli olmaktadır. Denizci detayları erkek bebeklerde çok kullanılmaktadır. Mavi ve beyaz detaylarının çok kullanıldığı 2014 sezonunda veya yıllardır erkek bebeklerde çok kullanılan örgü yeni doğan bebek tulum modeli olmaktadır. Kız bebekler için daha süslü olan modeller daha çok tercih edilmektedir. Sizler ile paylaştığımız tulum örneklerini tercih edebilirsiniz.