Kadın Moda

Kızıl Renk Saç Renk Kodları & Kızıl Saç Rengini Kimler Uygumalı

06.08.2015
6.250
Kızıl Renk Saç Renk Kodları & Kızıl Saç Rengini Kimler Uygumalı

Kızıl renk saç yaptırmak öyle kolay değildir kızıl saç çok bakım isteyen ve saç renkleri arasında en zor karar verilen renkler arasındadır. Bakım isteyen saç renkleri arasındadır. Kızıl saç boyası tonları ve her markanın kendi renk kodları ile yaptıracağınız renk seçimi için bizimde sizlere birkaç önerimiz var. Kızıl saç rengini kimler yaptırmalı, hangi tenlere uyum sağlar ve ne aralıklarla tekrar boyanması gerekir. Kızıl saç yaş olarak biraz daha ilerlemiş yaşlara yakışan saç renkleri arasında yerini olsa da çok nadiren genç kızlarda görülebiliniyor yaşı daha oğlun gösteren renk yaş itibarı ile küçük olanlarda hayal kırıklığı yaratabilir. Saç rengini belirlemek teninize gidip gitmeyeceğini düzenli olarak gittiğiniz kuaförünüze sorun ve en güvendiğiniz arkadaşlarınızdan destek alın kızılı yaptırmak değil kullanmanın önemli olduğunu da unutmayın. Palette delüx, şarap kızılı numarası 5-889 kodu ile ulaşabilirsiniz eğer sade kızıl ton arayanlardansanız yine paletle delüks, 6-88 palette kodlu boyaları tercih edebilirsiniz. Loreal Paris kızıl saç renk kodları oldukça fazla ama siz kızılın en canlı halini istiyorsanız işte 3 canlı ton lorael Paris kızıl ton kodları. 6,64 kodu canlı kızıl tonu, 5,64 biraz daha yoğun kızıl tonlarını sevenlere, 7, 62 tonu ise kızılın en tatlı hali diyebiliriz renk tonuna göre.

Voila markası saç boyası içinde yine renklerine ve renk tonlarına güvenilen markalar arasında. 5,6 renk kodu şarap kırmızısı rengi arayanlara. Kızılın en canlı tonunu markanızı değiştirmek istemiyorsanız 7.66 kodlu mercan kızılını tercih edebilirsiniz. Garnier saç renk kodları içinde olan kızıl renk kodlarına göz atın derim. 6.6 renk kodu kızılın en canlı tonlarını uygulayabilirsiniz saçlarınza, 4.6 renk koduda biraz daha ağır kızılın tonunu barındırıyor.

Koleston saç boyası kataloğunda bulunan bir çok kızıl saç boyası var evde uygulamaya oldukça kolay olan renk kodlarını alırken sonrasında dip boyası yapmak için kodunu unutmamanız gerektiğini unutmayın. 5.45 nar kızılı saç boyasını beyaz tenli olanlara çok yakışacaktır. 3.66 kodlu kestane kızılı renk arayanlar için fikir olsun istedim. Kızıl saç hangi ten tonlarına gider ve kimlerde harika sonuçlar verir, kızıl saç tonlarında en çok hangi tonlar tercih edilmedir diyorsanız doğru yerdesiniz.Kızıl saç boyası sonrası bakım nasıl yapılmalı ve neler yapılmalı saçlar nelere dikkat edilmeli hangi kremler kullanılmalı diyorsanız işte kızıl saç bakımı için a’dan z’ye saç bakım önerileri. Kızıl saçlarınızı boyadınız ama istediğiniz sonucu alamadınız mı? Bunun için ne yapmalı diyorsanız işte uzmanından sizlere adım adım uygulayacağınız öneriler. Kızıl saçı sevenler bu yazıyı okumadan geçmeyin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.