Kadın Moda

Evde Doğal Cilt Tonik Yapımı

03.08.2015
1.670
Evde Doğal Cilt Tonik Yapımı

Bitkisel uzmanların verdiği cilt tonik tarifleri ile sizde daha bakımlı cildinizin ihtiyacı olan tonik tarifleri.Cilt temizliği ve kalıcı hasarları azaltan tonik cilt için oldukça önem taşır bir çok bayan kullanmaz veya önemsemez cilt toniği oysa tonik cilt bakımı sabah ve akşam bakımı için olmazlar arasında yerini alır. Cildimizi sabah ve akşam koruma atında tutmak ihtiyacı olan temizleme, sonrası nemlendirme yapmadan önce uygulama yapılan tonik işlemini evde doğal ürünlerle hiçbir kimyasal olmadan uygulamak istiyorsanız tariflerin hazırlanışı ne kadar doğal olarak korunacağı ne kadar zaman içinde tüketilmesi gerektiğini açıklayıcı videolarla sizinle paylaşıyoruz kadinmoda.com ekibi olarak. Tonik sadece kadınlara has bir uygulama olarak algılanıyor aslında öyle değil birçok anne çocuğu ergenlik dönemine girdiğinde yüzdeki oluşan sivilcelere çözüm arar kız olsun erkek olsun bu fark etmez işte bu toniklerin diğer bir özelliği tüm aile bireyleri için kullanabilecek olmaları.

Hazırladığınız ölçüleri biraz daha artırarak tüm aileniz için hazırlayabilirsiniz. Sabah akşam düzenli uygulamanın önemini hatırlatmama gerek olmadığını düşünüyorum, cildinizde en az bir ay deneyin sonuçtan memnun kalmazsanız işlemi bırakın.


Pervin bulak’tan doğal tonik tarifi.Kuşburnu ve maydanoz ile hazırlayacağınız ve birkaç gün buzdolabında saklayabileceğiniz sivilce ve bir çok cilt sorunlarına doğal çözüm olacak tonik tarifini tüm ev bireyleri kullanabilir olması da ayrıcalık olarak görebilirsiniz evinizde ergen çocuklarınız varsa ki hele.

Birçok aydası olan keten tohumu ile hazırlanan tonik nasıl uygulanması gerektiğini neden kullanmanız gerektiğini açıklayah uzman doğal bir tonik tarifi ile anlatımlı olarak hazırlıyor tarif kadar nasıl yapıldığını görmek daha doğru yapmamızı sağlar işte doğal tonik tariflerinden bir tanesi.

Doğal tonikler uygulaması ekonomik ve evdeki malzemelerle olduğu için belli aralıklarla tarifi yeniden yapmanız gerecek kullanım miktarını sizin cildinize yetecek kadar yapabilirsiniz. Toniğim doğal olsun doğal güzelliği ve bakımı seven bayanlara tariflerimiz devam edecek. Doğal özlerle hazırlanan tonik ve doğal tonik olsun maske olsun cildimizin hassas bölgesi olan dirsek içine deneyerek yüzümüze uygulayalım ki her hangi bir sıkıntı yaşamayalım.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.