Kadın Moda

En Trend Tırnak Oje Renkleri

05.01.2015
6.046
En Trend Tırnak Oje Renkleri

Tırnakları renk renk desen desen tırnak oje ve aksesuarları ile süslemek isteyenlere işte tırnaklarınız için birbirinden güzel ve taşlı ve tasarım tırnak oje modelleri ve renkleri. Tırnakları şımartan ve olduğundan daha da şık görünüm kazandırmak isteyenler için öncelikle tırnak bakımı unutmamak gerek düzünle tırnak bakımı tırnaklarınızı daha düzgün ve bakımı tam olarak yapıldığından oje renklerini desenlerini tam olarak ortaya çıkaracaktır. Tırnak bakımı aylık olarak düzenli bir şekilde yapılmalı ve aksatılmamalıdır. Tırnak mutlaka törpü ile törpülenmeli ve uzman kişiler tarafından yapılmalı. Tırnak bakım yağları ile kırılmalar önlenmeye yardımcı olacaktır. Tırnaklarınız ayrıca dip taraflarında beyazlık varsa bunlar vitamin eksikliğinden olduğunu unutmayın bunun için mutlaka düzenli beslenmeyi de unutmayın. Tırnaklara sürülen oje marka olarak kullanmakta büyük önem taşır. Tırnak oje seçiminiz kıyafetiniz ile renk uyumu sağladığı için veya ruj ile beraber aynı renk kullanılmalı. Oje rengi seçmek o kadarda zor değildir her kadının mutlaka kırmızı beyaz ve siyah olmak üzere ana renklerin olduğu ojeleri her daim makyaj malzemeleri arasında vardır.

Güzellik ön plana çıkan ellerin bakımlı görünmesi için mutlaka oje kullanılmalı. Tırnakta oje seçimi yapanlar mutlaka günlük yaşam için sürecekler sade ve düz renkleri tercih edebilirler ama özel bir gece için sürecekler detaylara dikkat etmeli. Ojelerde bir çok model ve desen ile tırnaklarını hem süslerken hem de şık görünüm kazandırmak isteyenler için bir çok seçenek bulunuyor.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kırmızı oje vazgeçilmezlerin başında yer alan renklerin ilk sırasında olan oje bir çok model ile farklı desenlerle tırnaklarınızı süslerken renklendiriyor.Kırmızı oje modelleri tek renk olarak sürülürken çiçek desenli olarak da oldukça tercih ediliyor. Her mevsim kullanılan kırmızı oje rengi mutlaka kırmızı oje ile kullanılırsa çok doğru bir seçim yapılmış olur. Tırnaklarda vazgeçilmeyen bir diğer renk siyahtır siyah rengi kullanacak olanlar gece için tercihleri mükemmel olurken günlük hayatta pek tercih edilmiyor. Gelin adayları bembeyaz gelinliklerinin içinde tırnakları içinde gelin gibi süslemek isteyenler için işte birkaç modelde sizler için paylaşalım dedik. Gelin adayları için birbirinden güzel aksesuarlarla birlikte tırnaklarını tamamlayan oje ile gelinliği ile bütünleşen taşlar ve incilerle sizde tırnaklarınızı gelin edasında süsleyebilirsiniz. Tırnak süslemekten ve farklı oje kullanmak isteyenler içinse sade kadife renkleri düşünebilirler. Spor tarzda tırnak ojesi kullanmak için ise düz ve çiçek motifli giysilerle tamamlayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.