Kadın Moda

3 Farklı Yöntem İle Evde Ruj Yapımı

23.08.2015
3.024
3 Farklı Yöntem İle Evde Ruj Yapımı

Ruj kullanmak her bayanın olmazsa olmazıdır makyaj malzemeleri arasında yüzü en iyi ortaya çıkaran ve anlamlı kılan ruj dudaklarımızı daha dolgun veya daha ince gösterme için uygulamalı olarak yapacağımız sürme işlemi ile yüz hatlarımızda oynama yapabiliriz tabi bu makyajımızı temizleme aşamasına kadar kalacaktır. Buda gösteriyor ki ruj makyaj malzemelerinden neredeyse en önemlisi diyebiliriz. O kadar çok renk paleti vardır ki aklınız şaşar. Her markanın ayrı tonları ile satılan rujları sizler evde kendiniz hazırlamak ister misiniz? Evet kendiniz hazırlayın dedim! Kendiniz renk seçenekleri ile hem de bazılarını birkaç malzeme bazılarını atık makyaj malzemeleri ile kendiniz küçük bir zaman ayırarak yapabilirsiniz. Ruj yapmanın en pratik yolarıda varmış meğer daha neler, neler öğreneceğiz bakalım. Ruju sürekli olarak kullanırız ve bazı ürünleri çok isteyerek almamıza rağmen içimizdeki hevesi çabuk olarak geçebilir işte bu gibi durumlarda onları birkaç yine kullanmağınız makyaj malzemeleri ile değerlendirip yeni bir makyaj malzemesi ortaya çıkarabilirsiniz.

Evdeki göz farınızı kullanmıyorsanız sakın atmayın derim. Bayanların her zaman evde kendi ürünlerini üretmek ve yenilemek istedikleri bir gerçektir bu makyaj malzemelerinde de öne çıkıyor. Üretimini içinde neler olduğunu bilmek içinizi rahatlatacak ise kendiniz içindeki malzemeleri bilerek hazırlama vakti hadi bakalım. Ruj yapımı için o kadarda fazla malzemeye gerek yokmuş sizin için anlatımlı videolarla en doğru şekilde bu konuda yardımcı olmak istedik. Birbirinden farklı yöntemlerle hazırlanmış evde ruj yapımı videoları

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Doğal ruju sizlere adım, adım anlatan harika bir video olmuş. Vazelin her zaman elimizin altında olan inanılmaz ve eskimeyen cilt bakım ürünlerinden, İşte gliserin ve gıda boyasından oluşan birkaç malzeme ile evinizde ruj hazırlamaya doğal olan rujunuzu hassas olanlar mutlaka kendileri yapmalı.

Pastel boyalarda zararlı kimyasallar ile hazırlanmış olan ürürlerden yararlanarak kendiniz evde pratik olarak ruj yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Oldukça ilgimi çekti. Faber castel’in ürettiği çocuklar için güvenlidir yazısı gördüğünüz diğer markalardan da alabilirsiniz bu ayrıntıya dikkat edin. Esansiyal yağlar, ısı kaynağı mum, Hindistan cevizi yağı malzemelerle kendiniz harika renklerde ruj hazırlayabilirsiniz her zaman için makyaj kutularınızı atmaya ya özen gösterin onları yeni olarak hazırlayacağınız rujlarınızı yerleştirebilirsiniz işte evde kendiniz rujunuzu hazırlamaya başlayabilirsiniz bu yöntemle ben bu yöntemi çok ama çok beğendim.

Eski atık malzemelerle hazırlayacağınız 4 dakika gibi kısa bir sürede ruj hazırlayabileceğinizi biliyor musunuz? Ama hazırladığınız malzemeler çok önemli kaliteli olması sizin kullanımdaki kaliteyi ortaya çıkaracaktır. Malzemeler ne kadar kaliteli olursa ortaya çıkacak yeni rujunuzda o kadar etkili pürüzsüs olacaktır güzel fikirlerden birisi.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.