Kadın Moda

Yaz Boyunca Cildiniz Güneş Kremleri İle Koruma Altında

08.06.2015
2.959
Yaz Boyunca Cildiniz Güneş Kremleri İle Koruma Altında

Tatil zamanı geldi çattı güneşin artık kendini iyice hissettirmesiniz ardından tatile çıkacak olan okulların sömestr tatiline girmesini bekleyenler ve beklemeyenler olarak ikiye ayrılıyor aslında tatilciler diyebiliriz. Güneş havuz ve kumlarda güneşin teninizi esmerleştirmesini ve aynı zamanda korumak isteyenler güneş sütü, güneş kremi ve güneş koruyucu makyaj malzemeleri ile yazın tatiliniz sonrasında teniniz esmerleşirken teniniz güneşin olumsuz etkilerinden korunacak. Güneş kremi nasıl kullanılmalı ve hangi ürünlerle güneşe ve güneşlenme sonrası neler koruma ve daha iyi bir esmer ten için tercih edilmeli ve en hassas bölgemiz olan yüz bölgemize ayrı koruma ürünleri neler? Vıchy güneş öncesi sonrası ve daha kalıcı koruma aktörlü güneş kremi ile cildinizi koruma altına alırken Vıchy markasının güvenilirliği ile içiniz rahat olarak tercih edebilirsiniz. Uzun yıllardır biz bayanların hayatında olan ve bay’lar için hazırladıkları bakım krem ve deodorantları ile hayatımızda neredeyse bir asırdır bulunan “Nivea’ güneş öncesi ve sonrasında sizlere cildinizi korurken ten renginizin daha koyulaşmasına büyük ölçüde yardımcı olacak ürünler geliştirmiş.

Nivea, güneşe çıkmadan önce süreceğiniz “Nivea Sun” nemlendirici güneş sütü güneş öncesi sürmeniz gereken ve korumaya ve ten nemini dengelemesi ile güneşin tadını çıkarabilirsiniz. Nivea, güneş sonrası bronzluğu artıracak Nivea Sun, karoten özlü güneş kremi havuç özü ile yoğun bronzluk elde edebilirsiniz güneş sonrası sürmeniz yeterli olacaktır. Güneş bronzluğunun kalıcılığını daha kalıcı kılmak isteyenler için ise nivea, kalıcı bronzluk için geliştirilmiş kremi tercih edebilirsiniz. Nivea, bebek kremleri ile bebeklerinizi tenini korumak için güneşe çıkmadan önce sürmeniz yeterli olacak.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Tek bir markanın ürünü ile sınırlı değil tabi güneş kremi ve koruyucuları Hawaiian, bronzlaştırıcı güneş yağı,güneş sütü, güneş sonrası bronzlaştırıcı ürünleri ile sizde teninize uygun olan ürünler arasında tercih edilen markalar arasında yerini alıyor. Güneş kremleri arasında bulunan aynı koruma ve farklı spf koruma faktörleri ile cildinizi koruma altına alacağınız markalar içinde Rosense, geliyor. Roc diğer tercih edilen güneş koruma ve bakım ürünleri olan markalardan. Sebamed, güneş koruyucu sütü bebekler için olan ürünleri ile aile boyu koruma altındasınız. Güneş kremleri yanında güzellik için makyajsız olmaz diyorsanız güzelliğinizi yansıtan Shiseido, dudak koruyucu kremi güneşin olumsuz etkilerine karşı dudaklarınızı korurken kuruluk ve dudaklarınızda istenmeyen kuruluktan da kurtulmuş olacaksınız. Shiseido, yüz kompakt pudrası ile yüzünüzü güneşin olumsuz etkilerine karşı tercih edeceğiniz ürünler arasında. Cildinizi uvb ışınlarına karşı cilt tipinize ve cildinizin nem dengesine göre faktörünü yüksek veya düşük olarak tercih etmenizde büyük ayda olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.