Kadın Moda

Mekanik Bayan Dövme (Tattoo) Modelleri

20.05.2015
5.673
Mekanik Bayan Dövme (Tattoo) Modelleri

Yazın gelmesi ile birlikte metalik dövmeler yeniden canlılık kazandı. Kadınların vazgeçilmezi olan aksesuarlar arasında geçen yılın en trendlerinden olan metalik dövmeler bi hayli ilgide çekmişti. 2015 yılı yaz aylarına sayılı günler kala yeniden canlılık kazanan dövmeler geçici olarak kullanılması da ayrıca tercih edilmesine neden oluyor. Güzel, canlı duran renkleri ile ışıl, ışıl olan dövme modelleri en çok altın sarısı ve gümüşün ağırlıklı olarak kullanıldığı tasarımlara sahip. Mekanik dövmeler (tattoo) renkli olanların içinde en çok mavi renk ile canlılık kazandırılmış. Dövme yaptırmanın acı ve sonrasında kalıcı izlerini taşımak istemiyorsanız ama aynı zamanda üzerinizde takı yerine kaybolmayacak şık ve kıyafetlerinizle bütünlük kazandıracak dövme istiyorsanız bunun için yapmanız gereken tek şey geçici olan dövmelerden sizin tarzınızı yansıtacak modelleri satın almanız olacaktır. Metalik dövmeler geçici olduğu için sizi olası sıkıntılara sokmayacaktır. İş hayatında olanlar ve bunlardan kaçınan kadınlar için tatil zamanlarında vücut dövmeleri ile gözleri üstüne çekebilir ve aynı zamanda tatil sonrası kalıcılığı olmadığından iş hayatında dövme kapatma gibi bir derdi olmayacaktır.

Metalık dövmeler set halinde satılıyor ve hamile bayanların kullanması sakıncalı olduğunu da belirtelim. Küçük kız çocukları da kullanmaması gereken yaş grupları arasında buna dikkat ederek kullanım sizin sağlığınızı tehlikeye atmayacaktır. Mekanik görünümlü dövme modelleri ile denize girersem zararı olur mu diyorsanız tabi ki hayır yeter ki kullanma talimatına uyarak doğra olarak yapın.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mekanik dövmeleri kullanmak için isteyenler gece hayatında da dikkatleri üzerlerine çekebilirler. İş hayatına uyumlu modern şık ve göz alıcı dövme modelleri ile sırt dekoltesi ve boyun ve kollarına harika duran takıları ev rahatlığında hazırlayabilirler. Dövme modelleri arasında günlük kullanıma uygun olanları da seçenekler içinde sıkça tercih ediliyor. Sürekli takı takmayı sevenlerin işini kolaylaştıran gümüş ve altın renkli dövme (tattoo) modelleri içinden tercihlerini yapabilirsiniz. Dövme modelleri içinde bulunan tüy figürü en çok tercih edilen modellerin başında yerini alıyor. Tek ve birkaç tane tüy ile vücut ve boyun bölgenize harika bir uygulama yapabiliyorsunuz. Dövme modelleri içinde tüm vücut için ayrı, ayrı tasarımlı dövmelerde çok tutuluyor gösterişten uzun ama zerafetli modeller kadınların daha çok ilgisini çekiyor. Aşırı derece zarif tasarımlarla sahip olan modeller gözden kaçmıyor. Güzelliğinize güzellik katacak bir çok mekanik altın ve gümüş görünümlü takı görünümlü dövme modelleri içinden size uygun olanı seçmek kalıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.