Kadın Moda

Evde Brezilya Fönü Nasıl Çekilir?

31.08.2015
8.497
Evde Brezilya Fönü Nasıl Çekilir?

Kadınların en zayıf noktasıdır saçları bakımı zor ve zahmetli olduğu kadar saç tipine göre de şekil aldırmak gerekir. Kadınların sıklıkla çektirdiği fön zamanla saçları kırar ve zarar verir yoğun iş hayatına sahip kadınlar için bu büyük sorundur. Genç kızlar için ise zaman kısıtlaması ve ders hayatında olanlar için zaman daha da kıymetli olur bakımlı sürekli fönlü saçlara sahip olmak maliyeti ve zamanınızı almayacak işlemle kendiniz evde uygulamaya hadi kızlar. Kendiniz evde bakım yapar gibi kısa bir zaman diliminde kendinizi uzun zaman kullanacağınız brezilya fönünü uygulama yaparak kabarın saçlara son verebilirsiniz. Brezilya fönü için kullanacağınız malzemelerde ayrıca oldukça maliyeti düşük ve her genç kızın ve bayanın elinin altında bulunan malzemeler olunca kuaföre o kadarda gerek yok sanırım. Brezilya fönünü yaptırırken nelere dikkat edilmeli ve kimler uygulamalı ne sıklıkla uygundur ve yaptırmak saça zarar verir mi? Sizinde aklınıza ilk bu sorular geldiyse benim gibi tül bu sorularınızın tüm cevapları uzmanından yanıt ile sorularınıza karşılık buluyor.

Brezilya fönü yaptırmak uzun zaman saçlarınızın düz olması anlamına geliyor ama bunun ömrünü uzatmak istiyorsanız yıkadıktan sonra kuruyana kadar açık bırakmak fönü yukarıdan aşağıya doğru kurutmak saçınızın düz kalmasına destekleyecektir. Saçları sık olarak kabaran, hafif kıvırcık olan, sürekli fön çektirmek istemeyenler, düz saçları kendisine yakıştıranlar işte evde kendiniz brezilya fönü uygulaması için izleyeceğiniz adımları videoda bulabilirsiniz.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.

Evde brezilya fönü yapmak isteyenlere uygulamayı anlatımlı olarak izleyeceğiniz video sizlere evde uygulamayı en doğru şekilde anlatmış sizde hemen kabaran saçlarınıza keratin uygulayarak veda edebilirsiniz. Saçlarınızı brezilya fönünü uygulayacağınız zamanda saçlarınızın zarar görmemesi için uzmanın verdiği önemli tavsiyelere kulak asmalısınız. Keratin kendiniz uygulama yapacağınız içir pres işlemi yaparken çok dikkatli olan saçlarınızı düzleştiriyim derken yakma ve kalıcı hasara uğramaması için adımları en doğru şekilde yapmak ve aralıklı olarak yapmaya özen gösterin.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.