Kadın Moda

El Örgüsü Bayan Çanta Modelleri

El Örgüsü Bayan Çanta Modelleri

Hanımlar bazen çanta modellerinde farklılık içeren tarzları daha çok ideal bulmaktadırlar. İşte buna en hoş örnek olarak ise örgü dantel modelleri sayesinde hazırlanan el örgüsü bayan çanta modelleri ile temin etmektedirler. Bu özel çanta modellerinin tasarımlarında yapılan örgülerin sınırsız şekilde seçilmesi ve sizlerin zevklerine hitap edecek düzeyde aksesuarlar ile daha zengin hale getirilmesi sebebi ile adeta çanta dünyasında moda yaratmayı başarmıştır. Bu nedenle de özellikle günlük çanta ihtiyacınızı bu farklı tasarımdan oluşan örgü çantalar ile sağlamak isterseniz sizlerde kolayca kendiniz yapabilirsiniz. Çünkü bu çantaların dış kısmı sadece örgü motifleri ile yapılmakta ve bazı modellerde sadece iç kısmına dahil edilen kumaşlar ilave edilerek modele son verilmektedir. Mesela günlük tarzından oluşan modellerde en çok seçilen motiflerden oluşan kiraz yolu motifleri ile hem farklı model elde edebileceğiniz gibi küçük bir hoş şıklık ta dahil edebilirsiniz. Mesela ahşaptan oluşan askı görünümünden oluşan tutacakları ilave edebilirsiniz.

Böylece hem ahşabın verdiği hoş güzellik ile beraber sizlerin el işlerinden oluşan örgüleride ilave ederek en mükemmel olduğu kadar en muhteşem bayan çantanızı da yapmış olacaksınız. Kısacası farklı örgü çantaları elde etmeniz sadece sizlerin zevklerinize ve seçilen motiflerin şıklığı ile değer kazanacaktır. Çünkü bu tarzdan oluşan stillerde hem örgü şeçenekleri hemde yapılan süslemeler büyük önem taşımaktadır. Mesela seçilen motiflerin zaten şıklığı temsil eden örgülerden oluşacağı için süsleme yapacağınız zaman ayrıcalıklarda kazandıra bileceksiniz. Örneğin hem sade hemde hoş güzelliği bulabilmesi adına kolayca renk renk kurdeleler ilave edebilirsiniz.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu kurdeleleri ise isterseniz fiyonk şeklinde bir görünüme kavuşturarak modele son verebileceğiniz gibi istersenizde bu seçilen kurdeleleri örgülerden oluşan motiflerin ara kısımlarına dizayn edebilirsiniz. Bunu sağlamak için ise yapılacak stil ise örgülerin biraz büyükçe ilmiklerden oluşmasına imkan tanımanız ile olacaktır. Bunların yanı sıra ise ahşap askılar ile birlikte farklılık içermesi için askılarını zincirlerden, derilerden temin edebilirsiniz. Çünkü zenginlik kazandırmak ve gösterişi sunabilmek adına yapılan her özellik el örgüsü bayan çanta modellerine ayrı bir şıklık kazandırmaya yardımcı olacaktır. Yani bayanların her daim ve sıkça kullanılan çantaların bu şıklığı yakalayan özellikler ile sizler de tercih edebilmek ve hatta kendinizi kendi zevkinizce örmeyi isteyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.