Kadın Moda

Erkek Çocuk Örgü Hırka Modelleri

25.02.2015
12.992
Erkek Çocuk Örgü Hırka Modelleri

Örgü örmek çok zevkli hobiler arasında yerini alıyor. Örgü modelleri ile birçok günlük giyim ve ev aksesuarları hazırlanıyor ve boş zamanı olan bayanların zamanını değerlendirmek için tercih ettiği el işleri arasında yaygın olarak yapılıyor.Sonbahar,Kış ve ilkbahar mevsimlerinde daha çok yapılan el işleri arasında bulunan örgü işi erkek ve bayanlar için bazen de geçim kaynağı sağlıyor. Örmeye yeni başlayanlar ve örmeyi seven bayanlar için erkek bebek ve çocuk hırka modelleri ile sizde boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Erkek çocuk için model bulmak biraz zor olabilir kız çocuk modelleri gibi aşırı süsleme yapılmadığı için sade ve seç örgülü modeller daha ağırlıklı olarak hazırlanmış modellerde. Yeni sezon renklerine ve yünlerine uyumlu olacak modelleri sizde çocuklarınız için hazırlayabilirsiniz. Erkek bebek için hazırlamak istediğiniz modelleri büyüterek aynı şekilde erkek çocuklarınıza da uygulayabilirsiniz aynı şekilde büyük erkek çocuk modellerini de küçük kurarak bebeklere uygulanabilir. Mavi kahve ve lacivert renk ağırlıklı modeller yoğun olarak tasarlanmış. Erkek çocuk hırka modelleri arasında mavi renk boğaza kadar uzanan ve saç örgü modeli ile hazırlanmış olan hırka ön düğme konularak tek renk olarak hazırlanmış. Mevsim geçişlerinde önemli olarak kullanılan hırkalar bazı yörelerde yaz akşamlarında bile ihtiyaç duyulabiliyor.

Modern ve çok cici duracak smokin modelini örgü ile hazırlamak sanırım yaratıcı bir model olmuş. Çok basit bir örme işlemi ile gerçekleştirilen smokin modeli yuvarlak düğmeler ve düz örgü motifi ile örülmüş. Kapüşonlu olarak tasarlanmış acık mavi hırka modeli bebek ve bir iki ve üç yaş çocukların üzerinde harika duracak modeller arasında koyu bir renkle örülürse daha modern duracaktır. Düz örgü ile yapılan hırkalara düğmeler ile renk katmak mümkün. Düz lacivert renk örülmüş hırka modelinde kalın düğme tercihi ile modelin düz olması hiç göze batmadan çok hoş bir tasarım oluşturulmuş. Pirinç örgü ile hazırlanmış hırka modelleri mavi, sarı, yeşil ve açık kahve renk yün ipliklerde kendini çok daha hoş gösterecektir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Pirinç modeli ile hazırlanmış mavi ceket düğmeyi kaplama ile kendi rengi kazandırılmış. Kalan yünleri değerlendirmek isteyenler için karışık olarak hazırlanan renk uyumu sağlanarak örülürse çok hoş hırkalar elde edilebilir. Renkli iplikle örgü yapacaklar düz örgü ile model koymadan harika bir hırka oluşturabilirler. Yeşil kapüşonlu hırka modelinde öne model yerleştirilmiş ama modeli kapatmamak için arka ve kolları düz örgü yapılarak bitirilmiş.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.