Kadın Moda

Cemil İpekçi Yeni Tasarım Kadın Çanta Modelleri

27.01.2015
7.305
Cemil İpekçi Yeni Tasarım Kadın Çanta Modelleri

Ülkemizdeki bir çok ünlü tasarımcılardan en renkli kişilik ve bakış açısına sahip. Özgün kişiliği Türkiye’nin özündeki güzellikleri modernleştiren tasarımları. Toplumsal kültürü koruyan ve Anadolu’ya hayran kişiliği ile “Cemil İpekçi” tasarımları. Cemil ipekçi uzun yıllardır yaptığı koleksiyon ve tasarımları ile adından sıkça söz ettiren dünya ve ülkemizde tasarımları merakla beklenen nadide tasarımcılarımız arasında yer alıyor. Cemil ipekçi yaptığı her koleksiyon için seçtiği konularla her önem dikkati üzerine çekmeyi başarmıştır. Cemil İpekçi bir çok alanda tasarım yapmayı sürdüren tasarımcı hakiki el yapımı etnik desenli çantalara da imzasını atmış durumda. Yeni sezon için birbirine benzeyen ama işleme farkları ve renkleri ile değişik aksesuarlarla oluşturulmuş çantaları dikkat çekiyor. İpekçi yeni sezon için deri tamamen el işçiliği ile yapılmış Osmanlı konulu çantaları yeni sezon koleksiyonu içinde yer alıyor. Cemil İpekçi çanta modelleri tasarımlarını kendine özgü dokunuşları ile renklendirmeyi ve doğallığını korumayı başarmış başarılı moda tasarımcı olarak kendini kanıtlayan modacı Osmanlı kültürünü yeni çanta modellerinde konuşturdu. İstanbul’u ve Osmanlı desenlerinden yola çıkmış çanta modellerine konu olmuş tasarımları hakiki el işçiliği ile daha çok değer kazanmış birinci sınıf hakiki deri kullanılan tasarımlar ortaya çıkarılmış.

Cemil ipekçi hakiki deri bayan çata modelleri arasında renkli kullanmayı sevdiğini yine kanıtlamış. Bordo, mavi, kırmızı,kahve renkler öne çıkanlar arasında. Cemil ipekçi çanta desenleri üzerine kız kulesi figürünü yerleştirdiği model yıllar geçse bile tarzını koruyacak çanta modelleri arasında. Osmanlı motiflerinden olan lale figürlü çanta modeli modern tasarımı ve çanta rengi zerafeti ve geçmişi bir arada harmanlanmış mükemmel bir tasarım olmuş. İpekçi çanta desenlerine kız kulesi ve Osmanlı desenlerinden oluşan nadide çanta tasarımları çok başarılı oluşturmuş.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

İpekçi yeni sezon ürünlerinde özellikle tek üretim tasarımlara imza atmış. Tek üretim yaptığı bir çok çanta modeli portföy mıknatıs kapaklı iç saten kumaş olarak oluşturulmuş tasarım renkli kumaşı ile günlük ve spor kullanmayı kendine benimseyenler için mükemmel bir tasarım olmuş. Dokuma renkli sevenler için farklı bir tasarıma imza atan ünlü tasarımcı gül motifi ile sade ama şık bir dokuma portföy çanta tasarlamış. İpekçi kendi ismi ile eşleştirdiği diğer çanta modelleri arasında cemil çanta diye adlandırdığı bir çok model ve içinde tek üretim olarak tasarladığı modellerden bir araya gelmiş. Üstü çiçek desenleri ile bezenmiş ve sap kısımları farklı aksesuarlarla eşleştirilmiş ve işleme ile Anadolu ve etnik desenlerin tercih edildigi bir çok model mevcut.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.