Kadın Moda

El Örgüsü Köpek Kazak Modelleri

El Örgüsü Köpek Kazak Modelleri

Pet hayvanları arasında en iyi dostlarımız arasında bir sürü hayvandan sadece birisidir köpekler. Pet havyanlar yalnız yaşayanlar ve hayvan sevgisi olanlar için vazgeçilmezdir. Bir çok kişi kuş balık kaplumbağa kedi gibi havyaları tercih ederken büyük bir kitle köpekleri tercih eder. Hem koruyucu ve sevimli olan köpekler hayatımızda önemli bir yere sahiptirler manevi değerleri dostlukları sevgileri başkadır sahiplerine karşı. Müstakil evlerde apartman dairelerinde beslenen köpekler oldukça sevimli ve minik boylu olanları da vardır devasa boylu olanları da tüy dökme mevsimi sıkıntılı olsa yinede vazgeçemediğimiz sevimli dostlarımız arasında olacaklar. Köpekler kadın moda sayfasında ne işi var diyenler duyar gibiyim bu yazıyı yazmak nerden aklıma geldi derseniz çok şirin bir pıtırcık köpek gördüm sahibinin kucağında ve örülmüş bir kazak sahibi örmüş üşenmiş köpeği için çok iyi yapmış aradaki sevgi bağı fotoğraftan bile belli oluyordu. Bende hayvanları çok seven birisi olarak onlar için örülmüş el emeği köpek kazak modellerini sizlerle paylaşmak ve köpek sahiplerine fikir olmasını istedim.

Köpeklerin kış mevsimi boyunca koruyacak ve sıcacık tutacak el örgüsü modelleri aslında hepimizin bildiği modellerin onların boyutlarına göre örmeniz anlamına geliyor şemalarını indirme gereği duymadım ama modelleri görenler rahatlıkla yapacaklarını düşündüm ama köpeklerinizin büyüklüğüne göre tercih etmelisiniz başlangıç sayısını hepsi bu. Köpeklerinizi el emeğinizle ısıtmak isteyenlere şirin bir dişi köpek kazağı yeşil, sarı, gri ve kırmızı renk ile ödülmüş harika bir kazak modeli etek uçlarına yaptıkları fırfır çok yakışmış beyaz köpek sahipleri bu modele dikkat beyaz tüylü olanlar modeli daha canlı gösterecektir. Dişi köpekler için pembe renk ve kırmızı renk tasarımlarını paylaştığım köpek kazak modeli örülüşünü bende merak ettim açıkçası model süper tütülü etekler gibi duruyor yani kısacası çok tarz olmuş dişi köpek besleyenler mutlaka örmeli.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Siyah kaniş cins köpek üzerindeki lastik örgü yapılmış kazak modeli tam bir tarz olmuş farklılık ortaya çıkmış modelde. Malta köpeği üstündeki kırmızı beyaz renk kazak modeli süs köpeğini renk katmış renkleri ve beyaz tüyleri ile bütünleşmiş olan model sizde kendiniz birkaç günde örebilirsiniz daha kalın iplikle daha hoş duracaktır model. Jack russell teriyer cinsi köpek üstündeki kazak modeli köpeğin cinsine göre onun rahatlığı düşünülmüş bir model örülmesi oldukça kolay düğmelerle daha kolay çıkarılabilir dişi olanlar için süslemesi de kolay olacaktır. Köpek sahipleri için farklı cins köpeklere gidecek modelleri elimden geldiğince seçmeye çalıştım umarım beğenirsiniz

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.