Kadın Moda

Dekoratif Örgü Kırlent Modelleri & Son Moda Kırlent Modeli Anlatımlı Videosu

Dekoratif Örgü Kırlent Modelleri & Son Moda Kırlent Modeli Anlatımlı Videosu

Evlerinizi daha renkli ve sıcak ortamlara dönüştürmek isteyenler birçok mağaza gezmenize gerek sadece birkaç ilmek ile evlerinizi sıcacık hala dönüştürebilirsiniz. Örgü dekoratif yastıklar ile sizlerde sonbahar kış mevsiminde evlerinize böyle sıcacık köşeler yapabilirsiniz. Dekoratif yastıklar ve kırlent modellerini rengarenk ve canlı şekilde hazırlayan el emeği ürünler sizde kendi evlerinize yapmak isterseniz renk uyumları ve modelleri kolayca uygulayacağınız modeller yoğun olarak mevcut. Dekoratif yastık modelleri el örgüsü modellerini arasında mavi,yeşil, sarı renk uyumu ile yapılan koltuk örtüsü ve kırlent üçlüsü hangi renk mobilya olarsa olsun oldukça modern duracaktır. Evleriniz sonbahar-kış mevsimi içinde temizlemek ve sonrasında yenilemek evlerin eşyalarını değiştirmek her bayanın yaptığı yeniliklerin arasındadır. Sizde evleriniz için yapacağınız değişikler arasında renklendirmek için yapacağınız kırlent modelleri arasından umduğunuzu bulacağınız modern tarzınızı eksiltmeden yapacağınız bir model arayanlardansanız işte size renkli yuvarlak kırlent modelleri yapması Selanik model olduğundan hiç örmeyi bilmeyenlerin başlayacağı model olabilir. Yeni tasarım mobilyalarda yapılan uzun yuvarlak yastıkları sizde örgünüz tığ işi motiflerle kapatabilirsiniz.

Modellerden kısaca bahsetmeye devam etmek istiyorum sarı dekoratif yün kırlent modeli evlerinize canlılık katacak modellerden canlı ve neon renkler modeli daha çok gösterdiğinden tercihleriniz bu yönde olsun. Tığ ile örülmüş motifleri birleştirilerek yapılan dekoratif daha doğrusu geleneksel duran günümüzde oldukça popüler olan tarzı tam modası olmuşken evlerinizde kullanmanın tam zamanı. Örgü ile zamanınızı değerlendirmek aynı zamanda renkli dekoratif yastık, kırlentler örmek onları yarınlarınıza hediye olarak bırakmak için sizde modellerden bir tanesini tercihi ile başlayabilirsiniz ufak bütçelerle birazda emek katarak hazırlayacağınız kırlent modelleri sizleri bekliyor. Kırlent ve yastıkları atık iplerden yapmakta çok hoş oluyor.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yün örmeyi sürekli olarak yapılıyorsa atık iplikler çoğalıyordur işte size örgü ile yapacağınız renkli iplikleri bir araya getirerek oluşturacağınız kırlentlere yönelebilirsiniz. Yastık veya kırlent yapmak için elinizde kalın ipliklerden çok yumuşak örgü ipi almalısınız ve kalitesine de önem verin bunu hatırlatma ihtiyacı duyuyorum çünkü örgü yapıp uzun emekler harcayacağınız örgü kırlent ve yastık modellerinde aşırı kalın ipler rahatsız edecektir. İnce ipler ise modelleri göstermeyecek ve istediğiniz görseli bulamazsınız iplikler yumuşak ve orta kalınlıkta olanları tercih edin. Saçaklı yünler evinizin mobilyasına göre yapabilirsiniz. Çok farklı bir teknik ile yapılan tığ işi ile yapılan yastık modelini yatak örtüsü ile takım halinde getirmek mümkün veya koltuklara örtü halinde battaniye örülebilir harika bir teknik oldukça tutulacak model.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.