Kadın Moda

Bayan Atkı Bere Eldiven Örgü Takımı Modelleri

23.12.2014
8.698
Bayan Atkı Bere Eldiven Örgü Takımı Modelleri

Kış mevsimi gelince örgülerde bayanların ellerinde yerini aldı.Örgü hobi olarak yapılan ve bir çok bayan için vazgeçilmez hale gelmiştir bir çok yörede el örgüsü yaparak aile bütçesine katkı sağlayanları da unutmamak lazım. Kış mevsimi gelince yapanların çoğaldığı el örgüsü ile neler ortaya çıkar neler. Bayanlar el örgü ile birbirinden kış mevsimi için birbirinden şık eldiven atkı bere takımları yaparak hem kendilerini hemde sevdiklerine yapayorlar. Bir çok bayan öyle güzel el örgüsü yaparak makinelerden daha iyi düşen modelleri hamarat kadınların ellerinde motif motif işlenerek kış mevsimi boyunca ısıtacak atkı bere modelleri işte. Birçok bayan kış mevsimi boyunca hem aksesuar hemde ısınmak ve kendilerini soğuktan koruyan atkı bere ve eldiven örgü modelleri. Kış sezonu gelince bir çok bayanın artık kullanması gereken ve ani soğuklardan kendilerini koruyacak atkı bere modelleri ile hem şıklık hemde sıcaklığı ile kışın vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Bir çok renk ve modelde el örgüsü ve makine örgüsü ile yapılan atkı bere ve eldiven takım modelleri. Kışın soğuğundan korunmak için örmek isteyeceğiniz birbirinden farklı ve modelde atkı bere eldiven modelleri işte.

Örgü dantel modelleri ile yapılan ve içine biraz emek birazda sevği katılan el örgüsü atkı bere modelleri arasında kış mevsimi boyunca en çok kullanılan renk tabi ki beyaz beyazın saflığını sıcacık örme motiflerle farklı örgü modelleri ile kış mevsimi boyunca kullanabileceğiniz şıklıkta modern tarz örgü motifler kullanarak kış mevsimi için aksesuarlarınızı kendiniz hazırlayabilirsiniz. Karışık yünlerle örülen atkı bere modelleri de kış boyunca tercih edilen yünlerden sadece biri.Tüylü yünlerle örgüler atkı bere ve eldiven modelleri de bir çok kişi tarafından kış mevsimi boyunca tercih edilenler arasında. Kırmızı her zaman ön plana çıkan renkler arasındadır kırmızı atkı bere modelleri ile farklı örme teknikleri kullanarak örebileceğiniz seçeneklerden sadece biri.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

İki renk kullanılarak örülen ve pembe gri olarak seçim yapılmış model oldukça hoş ve sade duruşuyla farklı renkler kullanılarakta yapabilirsiniz. Siyah atkı eldiven bere modelinde ise küçük inci boncuklarla süslemeyle modern bir tarz örgüsü ile kış boyunca kullanabileceğiniz modeller arasında yer alıyor. Renkleri sevenler için ise fuşya,mor,çikolata kahve ve kahve renk olarak ön plana çıkan atkı bere ve eldiven modelleri ile kendinize uygun harika örgüler çıkartabilirsiniz. Kış mevsiminden korunmanın en güzel yolu sıcacık motiflerle yapılmış örgü atkı bere eldiven modelleri paylaşmak bizden örmesi sizden. Kadınlar ve Genç kızlar için özel tasarlanmış El Örgüsü Atkı Bere Eldiven Takım Modelleri.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.