Kadın Moda

Kız ve Erkek Bebek Patik Modelleri

Kız ve Erkek Bebek Patik Modelleri

Bebekleriniz için evde boş zamanları değerlendirecek bayanlara birbirinden şık ve yeni sezon patik modelleri. Bebek sahibi olacaklar için birbirinden şık kız ve erkek bebek patikleri ile minik ayakları ısıtacak çok güzel örgü modelleri işte. İlk adımları için ayakkabıdan önce patik giydirilen bekler için çok güzel modeller ve renk uyumu sağlanmış gerek tığ gerekse şişle örülmüş birden çok model ile örmeyi seven bayanlara işte yeni patik modelleri. Erkek bebekler için arabalı olarak örülmüş ve tekerlekli ışık detaylı plaka ayrıntısı unutulmamış mükemmel duruşu ile bebeklerinizin ayaklarını üşütmeyecek modeli ilmek ilmek örmeye sizde bayılacaksınız. Ören bayanların el emeği göz nuru ile yaptıkları bebek patik modelleri için bir diğer araba modeli ise taxsi tasarımı oluyor. Taxsi tasarımlı bebek patik modeli sarı beyaz ve siyah renk uyumu ile bebekler için minyatür olarak öreceksiniz. Erkek bebekler için spor ayakkabı tarzında örülmüş modellerde oldukça tercih edilen modeller arasında yer alan erkek bebek modellerinden bir tanesi. Kırmızı beyaz ve bağlama patik modeli buna iyi bir örnek olarak sizlerle paylaştım. Erkek ve kız bebeklerin ortak olarak kullanabileceği patik modelleri de var tabi.

Düz ayakkabı tarzı kız ve erkek bebeklerin rahatlıkla kullanabilecekleri sadece renk seçimi ile cinsiyet fark etmeksizin kullanabileceğiniz modelde küçük düğmelerle ve iki renk yünle birleştirilmiş ve düz örgü modeli kullanılarak yapılmış model büyükler için ile uyarlanabilir. Bebek patik modelleri içinde bebeklerin ayaklarından çıkmasını istemeyenler için bot tarzında tasarlanmış modeller hemen dikkat çekiyor. Saç örgülü yeşil ve kahverengi yapılmış modelde bebeklerin ayaklarını tam olarak korumaya alacak modellerin başında yer alıyor.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yarım bot tarzı bağcığı erkek bebek için örülmüş kırmızı beyaz bot patik modeli erkek bebek bekleyenlerden büyük ilgi görebilir. Pin bebek bot patik modeli ayrıntıları ile kız patik modelleri arasında figürlü modellerin başında yer alıyor. Kız bebek patik modelleri arasında bir diğer bot modeli ise renkli yünlerle tamamlanmış sıra düğmeli ve kat kat örülmüş motifleri ile fazla emek harcanmış zamanı bol olanların tercih edebileceği modellerden. Erkek bebek için önü taşlı ve mavi kurdele ile bitirilmiş örmesi son derece basit ama görüntüsü şık duran patikler arasında. Sarı renk ördek deseni ortaya çıkarılmış erkek patik modelinde beyaz ve sarı renk ile tamamlanmış şirin örgü modellerinden biri. Hayvan desenli olarak uğuruna inanılan uğur böceği deseni ile örülmüş farklı bir model.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.