Kadın Moda

Deno Kids Kız ve Erkek Çocuk Takım Modelleri

Deno Kids Kız ve Erkek Çocuk Takım Modelleri

Kız ve erkek bebek ve çocuklar için her yaşa uygun modellerden oluşturulmuş bir çok çocuklara özel tasarımlar hazırlayan denokids markası ilkbahar sezonu için bebek ve çocuklar için tasarladğı bir çok farklı model ile çocukların renkli dünyasını modellerine yansıtmış. 2015 yılı ilkbahar koleksiyonu ile baharlık bebek ve çocuk için tasarlanmış bir çok tasarım ile renkli ve farklı tasarımları ile yeni yılın ihtiyaçlarına göre tasarlamış modelleri bebek ve çocukların seveceği bir çok hayvan figürü ile eşleştirmiş. Bebek çocuk giyim modelleri ile yeni sezon sonbahar koleksiyonunda kadifenin yumuşaklığını tasarımlarına yansıtılmış. Denokids yeni sezon için hazırladığı koleksiyonda rahat kesim modellerlerden olşmuş takımlar hazırlanmış. Bol kesim çocuk pantolonları rahat kesimi ile takım tişört ile kombin yapılmış takım bahar aylarında erkek bebek ve çocuklar için rahatlık ve şıklık içinde hazırlanmış. Denokids erkek çocuklar için takım halinde oluşturulmuş karete çocuk figürlü ikili gri ve turuncu renk penyeden oluşmuş ikili takım rahatlıkla bahar aylarında tercih edilecek erkek çocuk modelleri arasında. Penye takımdan oluşan takımlar arasında larcivert alt ve mavi penyeden oluşan takım erkek çocuklar için tasarlanmış farklı bir model. Dinozor tasarımlı beyaz gri renk ikili takım figürü ile çocukların hayal dünyasında yer etmiş harika bir takım. İnce tasarımlı mavi beyaz çizgili daha ince penyeden oluşmuş takım ilkbaharın sıcak günlerinde tercih edeceğiniz penye takım modelleri arasında yerini almış.

Erkek çocuklarının hayali olan asker kostümleri denokids tasarımcılarının gözünden kaçmamış. Kamuflaj desenli pantolon ile tamamlanmış yeşil ton penye ve pantolon ile tamamlanmış minik askerlere çok yakışacak modellerden. Korsan modelini oluşturulmuş erkek çocuk penye takım geleceğin denizcileri oldukça çok beğenecek.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kadife tasarımları ile kız bebek ve çocuklar için tasarlanmış bir çok model tasarlanmış. Yeni sezon için kız bebek ve çocuklar için oluşturulmuş takımlar yaş seçimi ile hazırlanmış. İnek tasarımlı alt kadife üst pembe ikili oluşturulmuş takım kız çocukları için rahatlık ve şıklığı bir arada kombin ile sunulmuş. Kız çocukları için sarı renk tunik ve kedi deseni ile çizgili tayt ile şirinlik saçan tasarım yarının hanımefendileri için tasarlanmış. Tavşan tasarımlı iki takımdan oluşturulmuş penye alt kadife takım ilkbaharın yeni modelleri arasında. Kahve renk tasarımı ve pembeyle uyumu ile hazırlanmış elbise modeli külah ile şirinlik kazandırılmış baharlık elbise modellerinden. Kız çocuk baharlık salopetleride pembe renklerle ve kot olarak farkını ortaya çıkarmış.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.