Kız Çocuk Abiye Elbise Modelleri

  • 07 Haziran 2014
  • Kız Çocuk Abiye Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 17.091 kez görüntülendi.
Kız Çocuk Abiye Elbise Modelleri

Kız çocukları içinde ayrı bir özen içerisin de hazırlanmış olan abiye gelinlik modelleri ve bebek çocuk giyim modelleri içerisinde yer alan tasarımlar sayesinde kızlarınız özel günlerde sizlerin şıklığı kadar ayrı bir muhteşemlik içerisinde görünebilme şansını yakalayacaklardır. Bu sebeplede onlar için ayrı sezonlar için kız çocuk abiye elbise modelleri stilleri uygulanmaya devam edilmektedir. Ayrıca çocuklara özgü olmasından dolayı bebeklere ve yaşça biraz büyük yaşlarda olan kızlara hitap edecek düzeyde hazırlanmaktadır. Mesela bebeklere hazırlanmış olan abiye elbiseler genellikle etek kısımları oldukça kabartılarak tamamlanmış ve fırfırlar olsun farbalalar olsun bu şekilde dizayn edilmeye çalışılmıştır. Biraz yaşça büyük olan çocuklara ise birazda olsa ağır görünüm kazandırılarak tasarlanmak istenmiştir. Örneğin etekleri uzun veya hafif kuyruk şeklinde dizayn edilen farklı stilleri oluşturması amacı ile değişim uygulanmaya çalışılmıştır. Çünkü üzeri bir çok kesimler yapılarak uygulanmasından dolayı bu abiye elbiselerin etek kısımların da aynı ölçüde şıklığı sergilemesi ve modeli kusursuz olarak tamamlaması gerektiğinden dolayı özellikler kazandırılarak sonlandırılmaktadır.

Bunuda elde etmek adına tüller veya satenler gibi ve hatta şifon kumaşlar kullanılmaya çalışılmıştır. Mesela birçoğunda kullanılan tarz olarak bayanların abiye stillerinden oluştuğunu da fark edeceksiniz. Çünkü genç kızların stillerini oluşturan kesimler bu şekilde uygulanmak istenmiştir. Nedeni ise çocuk yaşlarının bebeklik döneminden itibaren yaşça ayrılması sebebi ile bu şekilde yaşlara ayrılarak onlara sunulmak istenmiştir. Yani kızınız hangi yaşlarda olursa olsun özellikle onun tarzına ve beğenisine hitap edecek şekilde hazırlanmış olan bir tasarımı kesinlikle bulabilecek ve böylece kendi zevkine hitap eden modeli seçebileceği gibi bir şıklığı da yakalayacağına emin olabilirsiniz. Ayrıca bunların abiye elbiselerinden oluşması gibi bir çoğunda gelinliklerin hazırlanmasında kullanılan kesimlere de yer verildiğini fark edeceksiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kısacası çocukların görmek istediği ve hayran olmuş oldukları modeller ile onları buluşturmayı başaran abiye elbiseler onları beklemektedir. Bunların yanı sıra elbiselerin üzerine zenginlik kazandırmak amacı ile ya şifonlardan oluşan kumaşlar eklenmiş yada pelerin şeklinde ilaveten eklenmeye çalışılmıştır. Ayrıca kız çocuklarının saç modellerini de küçük veya büyük çiçekler serpiştirerek bir görünüm kazandırırsanız daha muhteşem görünmelerine yardımcı olabilirsiniz. Sizlerin şıklığı bulabildiğiniz gibi kesinlikle kızlarınızda aynı şıklık içerisinde görünmeyi bu modeller sayesinde kazanacaklardır.