Kadın Moda

Tırnak Süsleme Teknik Ve Modelleri

01.08.2015
2.292
Tırnak Süsleme Teknik Ve Modelleri

Tırnaklara çiçek açtıran ojelerden tutunda modelde sınır tanımayın tekniklerle evinizin rahatlığında oje sürmeye var mısınız? Kızlar kendi tarzını ortaya koymayı sevenlere. Tırnaklara evde profesyönel bir şekilde oje sürmek isteyenlere birazda biz katkı sağlayalım özel günler geceler ve ojesiz kalmayı sevenleri mutlu edecek birkaç videolu paylaşım ile değişik oje tekniklerini hep beraber uygulamayı ve nasıl yapıldığını adım, adım açıklaması ile siz moda severler için seçtik. Tırnaklarda ojenin iyi durması öncelikle tırnaklarınızın bakımlı ve canlı durması gerek kolay kırılan tırnakları ve güçsüz yıpranmış tırnaklarda uygulanan oje ve desenleri pek başarılı olmayacağını sizde tahmin edersiniz. Tırnaklarınıza düzenli bakımı ihmal etmeyin ve tırnaklar için özel olarak üretilmiş kremleri düzenli olarak uygulayın. Sağlıklı tırnaklara uygulayacağınız farklı oje desenleri veya oje kalemleri ile sizin yapacağınız modeller ile kolaylıkla evde uygulayabilirsiniz. Bebek sahibi veya iş sahibi bayanlar gece veya en az yarım saatlik bir zaman dilimi içinde uygulayın kafanız rahat olması ve yapacağınız uygulamanın kuruması kenarlara taşmaması için dikkatinizi tamamen oje sürmeye vermelisiniz yakın arkadaşlarınız varsa birbirinizden destek alabilirsiniz boya kalemleri ile istediğiniz her şeye yer verebilirsiniz tırnaklarınızda.

Kalp, gülen yüz, meyveler, moda desenleri vs düşünebilirsiniz. Gece, düğün ve günlük olarak ayrım yapmalısınız modeller içinden tercih edeceğiniz modeli tek tırnak için deneyin renkleri kıyafet seçiminize göre bir hafta kullanmak isteğinizi genel renklerden yaparsanız içinize sinerek kullanabilirsiniz. Kendi modanızı kendiniz belirlemeyi sevenlerdenseniz eğer modelleri kendi zevkinize göre renkleri tercih edeceksiniz Çizgili olarak uygulayacağınız tırnak süsleme sanatı hem spor ve şıklığı bir arada sunan oje sürme tekniği gibi algılayabilirsiniz. Birkaç model ile aslında ne kadarda kolay yapıldığını öğreneceksiniz.

Pembe ve beyaz uyumu ile her tırnak için farklı bir aksesuar ve model uygulayarak oldukta modern tırnaklara sahip olabilirsiniz genç kızların tercih ettiği oje sürme tekniği oldukça popüler olmuş durumda taşlarla ve oje sürme tekniği uygulanıyor benim bile içim gitti diyebilirim modellere süper. Tırnaklarınız için bir çok modal hazırlayacağınız bu video biraz uzun olabilir ama bir çok değişik model ve seçenek sunulmuş spor tırnak oje modellerini günlük olarak tercih etmelisiniz daha simli tarz oje sürülüş modellerini kendi tarzınıza yakın ise uygulayın yoksa bir beden büyük duran kıyafetler gibi olur tırnaklarınız için. Ebru sanatına meraklı olanlar evde sizde her tırnağınız için yakın renkler kullanarak hazırlayacağınız ebruli sanatı ile tırnaklarınızı oje sürebilirsiniz çok zevkli kendi tırnaklarınıza uygulayacağınız sanat gibi çok etkileyici meraklılarına.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.