Kadın Moda

Loreal Paris İle Saçlarınız Işıldasın

10.12.2014
6.210
Loreal Paris İle Saçlarınız Işıldasın

Loreal Paris uzun yıllardır profosyonel hizmet veren loreal Paris, uzman kurucuları ve uzun yılardır yapılan klinik deneylerle yenilikçi ve kendini zamana göre yenileyen mükemmeliyetçi ürünler yaratmak tutkulu çalışma,yeni fikirleri geliştirme ilkeleriyle her geçen gün dahada iyi ürünler üretmeyi hedefleyen loreal Paris hem Türkiye hemde bir çok ülkede tercih edilen saç boya ve cilt bakım ürünleri arasında yer alıyor. Loreal Paris Türkiye ve diğer bir çok ülkede olduğumu gibi reklam yüzü seçerken sadece ünlü olmasına değil kendine güvenen güçlü kadınlardan seçmesi’de loreal Paris,ürünlerine olan ilgiyi artırıyor. Reklam yüzü olarak Türkiye’den ilk olarak Saadet Işıl Aksoy ile çalışan loreal Paris hem güzelliği hemde avrupanın aranan yüzü konumuna gelen ünlü sanatçıyla kendini bir adım daha ön plana çıkarmış oluyor.İkinci olarak Cansu Dere’nin Türkiye’den seçilen ve oldukça begeni alan loreal Paris reklamı ikinci bir reklamla devam etti. Loreal Paris renk kataloğunda kendinize ve teninize gidebilecek en doğru rengi bulacağınız kuşkunuz olmasın mükemmeliyetçi kadınların ilk tercihleri arasında yer alıyor. Saç renginizi loreal Paris kataloğlarından koförünüzünde fikrini alarak en doğru şekilde seçim yapabilirsiniz.

Loreal Paris 15 farklı torlarda kızıl renk seçenekleri ile birbirine yakın kızıl tonları ile kendiniz için en doğru kızılı bulabilirsiniz.Loreal Paris ana renkleri tercih edenler için 14 renk seceneği ile ana renğinizi bulabilirsiniz. Loreal Paris 9 farklı tonlarda sarı renk kataloğu ile sarışın saç sevenlerin begenisine sunmuş.Loreal Paris majirouge mix saç boya serisi üç renkten oluşan birbirine yakın tonlarda bulunuyor.
 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Loreal Paris diger bir kataloğunda birbirine yakın olmayan kızıl, sarı, kahve, bakır, tonları ön plana çıkarken 36 renk seçeneği ile sizi değiştirmeyi bekliyor. Loreal Paris sadece saç boyası ile değil saçlarınızın renklerini ve yıpranmış saçları yapılandırmak için de özel ürünlerle saçların ihtiyacı olan bakımı yapıyor. Saçlar için tek tek ve seri halinde bulabileceğiniz ürünler saçlarınızı şımartın. Loreal Paris elseve arginine serisi ile saçlarının dökülmeye karşı korur aynı zamanda kırılmaları önler maskeyle saçlarınızı besler boyalı saçları daha canlı gösterir ve dış etkenlerden korur. Elseve saç bakım serisi ile yağlı,kuru,yıpranmış,mat,cansız saç tipinize göre mutlaka bir elsev saç bakım serisini kullanarak saçlarınızın ihtiyacı olan en doğru ürünü seçebilirsiniz. Günlük saç bakımınızı yaparken ve kolay şekil alması için elseve saç bakım ürünleri le talimatlara uyarak yaparsanız şaçlarınız hem daha kolay şekil alacaktır ve profösyenel ürünlerle hem günlük bakımınızı yapmış hemde saçlarınızı bir çok etkenden korumuş olmanın rahatlığında ışıldayan saçlarınızın keyfini sürebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.