Kadın Moda

Yeni Örgü Bere Modelleri & Anlatımlı Videoları

06.08.2015
2.557
Yeni Örgü Bere Modelleri & Anlatımlı Videoları

Ünlülerin klipleri ve günlük hayatta kullandıkları kıyafet ve aksesuarlar bazen çok tutularak moda akımı haline gelebiliyor belli bir zaman dilimi içinde olsa bile çok popüler olabiliyor. Popüler olan aksesuarlardan olan bere modeli ünlü şarkıcı Murat Boz, giydikten sonra patlama yarattı diyebiliriz. Bere modeli oldukça basit örgü örmeyi bilen her kes yapabilir biraz uzun örülmek gerektiriyor diğer modellerdeki gibi kafayı saran değil sarkan bir modele sahip nasıl yapılırı ise anlatımlı olarak derya Baykal, videosunda bulabilirsiniz. Anlatımlı bere modellerini bazıları çok spor bazıları ise oldukça modern ve tarz örgü modelleri teknikleri ile hazırlanmış. Üzerine konduracağınız zımbalı ürünlerle farklı bir tarz oluşturabilirsiniz el işi yapan bayanların mutlaka uğradıkları dükkanda aksesuar seçimlerine yardımcı ürünler olacaktır. Elde örgü tekniği ile yapılan bere modelleri hepsi yeni model yeni tarz ve yeni renklerle örülmüş hangi bereye ne renk yapmalıyım rengini kendim belirmek istiyorum diyorsanız hangi model için renk ne olmalı diyorsanız önerilerimizden yararlanabilirsiniz. Derya hanım, yaptığı Murat Boz’un bere modelinden kafasına geçirip aynı pozu veriyor esprisi ve güler yüzlü anlatımı ile yıllardır severek izlenilen Derya hanım samimiyeti ile herkesin severek izlediği ünlü isimlerden. Kırmızı, gri, siyah, beyaz, ve haki yeşil tonları harika durur, ama küçük çocuklar için yapılacaksa durum değişir renk seçimi serbest çocukların renkli kıyafetleri olduğu için sıkıntı olmayacaktır.

Verev olarak örülen bere modeli boncuk veya zımbalarla süslenebilir çünkü yapılışı sadelik olan model iki şekilde dikebilirsiniz oldukça güzel olan model yapılışı çok basit olan bere modellerinden.

Her renkle harika duracak küçük kızların ve genç kızların hayran kalacağı oldukça modern olan yapması da pratik olan bere modelini bayılacaksınız. Modada ikon olmak ve el emeğine önem veren kişilerin modada geri kalacağını kim söylemiş diyebilirim bu model renkli giyinmeyi sevenlere. Kırmızı siyah beyaz ve yeşil tonlar modelde güzel duracak renkler arasında aaaa sarı rengi unutmuşum.

Çarkıfelek modelini örgü yapanlar iyi bilir modellerin isimleri ne alaka dediğim oluyor bazen bere yapmaya meraklısı olanlar için çarkıfelek modeli ile yapılmış anlatımlı model yine tarz sevenler için seçtiğim modeller arasında bu modeli kırmızının talı tonları, bordo, mavi, siyah, kahve renk, ve beyaz renk iplikle modeli gösteren renkler arasından seçim yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.