Kadın Moda

Erkek Bebek Örgü Yelek Modelleri

10.02.2015
19.206
Erkek Bebek Örgü Yelek Modelleri

Bebekler daha doğmadan hazırlanan örgü bebek yelekleri oldukça kullanışlı bebek kıyafetleri arasında yerini alır. Korumasız olan bebekler özellikle bel kısımlarını sıkı ve sıcak tutması için anne adayları veya yakınları bebekleri koruyucu ve sevgisini katarak hazırladıkları örgü yelek modelleri ile bebeklerini sevgiyle büyütmeyi benimserler. Erkek bebekler için bir çok alanda model sıkıntısı da ayrıca çekilir. Erkek bebek örgü modelleri daha sade ve gösterişsiz iken kız bebek örgü modelleri renk ve desen sıkıntısı olmaksızın iki fiyonk kurdele ile bile renklendirilebilir. Erkek bebekle için olmazsa olmaz kıyafetler arasında önemli yer taşıyan örgü bebek yelek modelleri bebeklerin günlük yaşamı için gerek uyandıklarında gerekse oda değişikliği yapıldığında soğuktan ve esen rüzgardan etkilenmemesi için mutlaka giydirilir. Erkek bebek büyütmek biraz daha hassasiyet demek olduğunu bütün erkek bebek büyüten anneler bilir. Erkek bebek yelek modelleri sadece koyu renk ve mavi renk ağırlıklı olarak tercih edilmiş modellerde. Bir çok modelde saç örgüsünün farklılıkları ile tasarlamış ve pirinç Selanik ve tığ işi ile tamamlanmış modellerden bebeğinize yakışanı yapmak size kalmış.

Erkek bebeğe en çok yakışan renklerin başında yerini almış olan mavi renk deniz hayvanlarının konulu yelek modeli gerçekten özenli ve temiz bir emeğin karşılığı olarak tamamlanmış ve güneş bulut ve kuşlarla bütünlenmiş olan yelek modeli bebeklerin üstünde çok şirin ve anlamlı duracaktır. Cepkenler küçük delikanlı minyatür örgü modeli ile tasarlanmış çok da iyi olmuş. Örgü modellerini geliştiren bayanların yaratıcılığı ile tasarlanmış model siyah yün iplikle yapılırsa üstüne bide fiyonk örülürse çok hoş duracaktır. Patik ve yelek kombin yapılmış model yeşilin çok tatlı tonu ile modele ayrı bir hava katmış düğmeleri ve kolay örme modeli ile yeni başlayanlar bile çok rahat bir şekilde yapabilirler. Lacivert erkek bebek yelek modeli saç örgüsünü küçük hali ile tasarlanmış düğme ve küçük ayrıntılarla renklendirilmiş model seçenekleri arasında yerini alıyor.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Pirinç örgü ve düz örgü yapılarak bitirilmiş farklı bir model gri cepli erkek bebek yelek modeli yapımı yine çok kolay olan modeller arasında yerini alıyor. Takım tutan anne babalar için tasarlanmış iki renkli yünlerle örülen ve tüm takımlar için çok rahatlıkla uygulanacak model bebeklerini takım ruhunu kazandırmak isteyenler için kolay örgülü modeller arasında yerini alıyor. Örgü ve dantel modelleri ile eşleştirilmiş ve farklılık katılarak bir çok modeli tasarlamak yine siz maharetli bayanların becerisine kalıyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.