Kadın Moda

Evde Manikür & Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

08.08.2015
2.460
Evde Manikür & Tırnak Bakımı Nasıl Yapılır?

Bakımlı olmanın evdeki yollarını arayanlar vakti olmayanlar acil durumda tırnaklarınıza manikür yapmanız mı lazım işte buyurun. Tırnaklara manikür yaptırmak için para harcamak istemiyorsanız olası bir durumda kendiniz yapmanız gerekirse işte bilmeniz gerekenler. Evde manikür yapmak zaman alan ve zamanı olmayanlara biraz zor gelebilir pratik yemekler gibi günümüzde her şeyi pratik yöntemleri araştırılıyor uygulanıyor ve dahası artık yaşamımızda vazgeçilmez durumda. Sizde evde uygulayacağınız tırnak bakımını yapmak isteyenlerin elinin altında mutlaka manikür döneminde etleri şişmesini sağlamak için kolayca kesmenize yardımcı olacak vazelin kokusunu beğenmeyenler olabilir ama gül kokulularını tercih edebilirsiniz. Tırnaklarınız için mutlaka üstü ve uç kısımları için törpü, tırnak etlerini kesmeniz için et makası ve tırnak etlerini kenara doğru itmenizi sağlayan kütikül çubuğu ile tırnak etlerinizi kenara doğru iterken tırnaklarınıza zarar verdemen hazırlayabileceksiniz manikür için. Tırnaklara yapacağınız uygulama ile daha bakımlı değil aslında olması gereken bakımı yaparak tırnaklarınızı zarif ve temiz görünmesini her zaman sağlamalısınız.

Bayanların ellerinin bakımlı olması en az yüz bölgesi kadar önemlidir çünkü eller yaşlılığa karşı yüz gibi hassastır ve bakıma ellerimiz çok ihtiyaç duyar. Tırnak bakımı için uygulamalı ve neler gerektiğini bilmeyenler için yeni manikür yapmak isteyen kızlara bayanlara işte ayrıntılı manikür modelleri ve anlatımlı videoları.
Evde manikür yapmak isteyenlerin öncelikle modeli belirlemeli ve tırnak şekline göre manikür için yapılış şekillerini öğrenmeli işte French manikürü için sünger ile yapılmış anlatımlı video..Evde uygulayacağınız manikür ve oje sürme tekniği ile hazırlayacağınız adım adım uygulamalı hangi ürünler tercih edilmeli diyenlerdenseniz tüm ayrıntısını burada. Fransız manikürü yapmanın ayrı, ayrı ama kolay pratik yolunu öğreneceğiniz ne kadarda basit dediğim yöntemler sizi de etkileyecek. 4 farklı püf noktası ile Fransız, manikürü….

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.