Kadın Moda

Doğal Diş Beyazlatan Formüller

08.08.2015
1.446
Doğal Diş Beyazlatan Formüller

Dişlerdeki sarartı bir çok nedeni olur bazıları için genetik olabilir dişleri sağlam olmadığı gibi hemende sararır, bazı kişilerde ise sigara, çay, kahve vs gibi uzar giden peki ne yapılmalı doğal olarak. Sararmış dişler ile gülümsemekten korkanlar bile vardır çoğu zaman karşılaşmışızdır. Sararmış dişlere bir çok markanın ürünü mevcut olmuş olsa da doğal yollara başvurmak isteyenler varsa aranızda işte sizlere birkaç farklı diş beyazlatıcı evdeki malzemelerle hazırlanmış tarifler.Dişlerimizin bakımı için evde doğal malzemeleri tercih edenlere doğal beyazlatma yöntemleri ile daha parlak aynı zamanda beyaz görünmesini isteyenlere uzmanlardan öneriler bizde sizlere hazırladık. Diş eti ve diş minesine zarar vermeden evdeki doğal malzemelerle dişlerinizdeki sarartıları temizlemek ve gülümsemenizi saklamak istemiyorsanız tariflere göz atma zamanı. Diş bakımı süreklilik ister doğal yollar ise yapılacak tariflerin en ince ayrıntısına kadar dinlemeyi ihmal etmeyin diş için beyazlatıcı formülleri miktarı aşmadan uygulayın. Diş eti rahatsızlıklarınız varsa sakın ola ki uygulamayın diş etleri daha hassas oldukları için yara ve iltihaplarınız varsa aşındırabilir. Kullandığınız malzemenin önemini de unutmayın. Evde diş beyazlığı için uygulama yaparken olabildiğince diş etlerinize değmemesi için küçük fırça tercih edebilirsiniz. Dişlerdeki sigara ve sarartılar hepimizin kabusu olabiliyor.


Işıldayan dişlere sağlıklı gülücüklere sahıp olmak isteyenler limon ile karbonat ile uygulamaya ne dersiniz. Sigaranın verdiği dişlerdeki kalıcı sarılıklara elvade demek isteyenler düzenli olarak bu tarifi uygulama yapabilirler unutmamak gereken ise diş etlerinie olabildiğince değirmemek.


Doğal formülleri ile bir çoğumuzun hayatını olumlu yönde etkileyen prof. dr. Ahmet Maranki’den florürlü diş macununu kullanmak istemeyenlere harika bir tarif ama dikkat edilmesi gerekenlere ve diş etlerinize değirmemek şartı ile bembeyaz dişlere kavuşabilirsiniz. En eski bitkisel uzmanlarından olan Suna Dumankaya, hanımdan alovera ile hazırlanmış diş beyazlatma formülü yine evdeki malzemelerin maharetini kullanabilirsiniz. Tariflerin içinde limonun ne kadar etkili olduğunu sizde fark ettiniz mi bilmiyorum her evde olan malzemeler ile sağlığımızı ve bakımıza destek vermeye devam doğal tarifler ve uzmanından öneriler için takipte kalın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.