Kadın Moda

Yeni Doğan Bebekler İçin Elörgüsü Battaniye Modelleri

Yeni Doğan Bebekler İçin Elörgüsü Battaniye Modelleri

Bebek örgü stilleri hakkında paylaşımlarımız devam ediyor. Bugün ise yeni doğan bebek örgü battaniye modelleri için paylaşımlar yapacağız. Mevsim hiç fark etmiyor; kış, sonbahar, ilkbahar ve yaz fark ayları için her zaman kullanıma uygun olacak bu çeyizlik yeni doğan örgü bebek battaniyesi hakkında görsel bir galeri aktarımda bulunmak istiyoruz. Bebek sektöründe olduğu kadar genel olarak tekstil alanında örgü işlere geri dönüş var. Piyasada bu açıdan satışta olan birçok örgü stili var. Bunlar arasında yapımı Bebek ürünleri için el örgüsü kullanım vazgeçilmezdir… El emeği, göz nuru bu örgü stilleri birçok güzel tarzı da bir araya getiremeye vesile olur. Yeni doğan bebek örgü battaniye stilleri arasında kullanım olarak farklı örnekler var. Beşikte, yatakta, koltuk üstü, puset içinde kullanabileceğiniz farklı örgü örneklerinden harika modeller var. Bebek ürünleri günümüzde oldukça masraflı ve pahalıdır. Bu duruma alternatif oluşturmak için örgü stillerini burada görebileceksiniz. Bu modeller arasında renkler ve desenler istediğiniz gibi olabilir. Özellikle kız ve erkek çocukları için farklı motifler ve renkler kullanılmak isteniyorsa bunları da meydana getirmek mümkün olacaktır.

Trend olan örgü stillerini yeni doğan bebek battaniye için yapabilmeniz çok mümkün. Sade örnekler sevenler içinde abiye görünümde süslü olanlar içinde farklı stiller ve modeller galeride var. Kullanım açısından oldukça pratik olan bu battaniye çeşitleri arasında tığ işi olduğu kadar şiş kullanarak yapılabilenleri de var. Kış günleri için sıcaklık, ilkbahar için tatlı bir uyku huzuru verecek olan yeni doğan bebek battaniye örgü modelleri için kenar süslemeleri de birbirinden güzel ve farklı. Neler yapabileceğinizi bu galeri kısmında görebilmeniz mümkündür. Yapımı el becerisi isteyen modellerin dışında basit ya da kolay uygulamalar da var.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için küçük resimlerin üzerine tıklayıp Tüm Resimleri Görebilirsiniz.

20’den fazla birbirinden tarz, renkli ve süslemeli olan örnekler bu galeri de size çok yardımcı olacaktır. Fotoğrafların üzerini tıklarsanız büyütme şansınız da var. Detayları bu şekilde elde etmeniz mümkün olacaktır. El örgüsü bebek battaniye modelleri arasında tek parça ve kare birleştirme modeller yer alıyor. Aynı zamanda kenarları içinde farklı tığ işi motifler ya da püsküller yapmak mümkün olacaktır. Bebek battaniye örgü modelleri arasında; selanik, haraşo, saç örgü, timsah, bal peteği, dudaktan kalbe, işkembe örgüsü, kelebek, zikzaklı modeller, yıldız, çiçek ve bitki motifleri ayrıca farklı güzelliklerde yer alıyor. Bu modelleri sipariş üzerine satın almanız da mümkün olabilir. Kendine güvenenler ise istekleri örnekleri yeni doğan bebek battaniye için yapabilirler. Sevimli ve süslü olmasını istiyorsanız ayrıca farklı aksesuarlar ile de kombin yapabilmeniz mümkün olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.