Kadın Moda

Bayan Kolay Atkı Yapımı Anlatımlı Modelleri

14.08.2015
3.260
Bayan Kolay Atkı Yapımı Anlatımlı Modelleri

kış mevsimi için geri sayım başladı hanımlar bir kaç gündür yoğun olarak sizlere örgü tekniği ile yapılmış kolay ve anlatımlı modelleri paylaşıyorum beğenenler örsün lütfen kış geliyor üşümeyelim.Atkı bayanların kış mevsimi boyunca olmazsa olmaz aksesuar olarak değil daha çok ısınmak ve boğaz bölümünü kapatan soğuktan koruyan bayanların ve çocukların ve erkeklerin olmazsa olmaz ürünlerin arasında yerini alıyor. Bugünkü konumuz atkı modelleri. Bayan atkı modelleri o kadar çok modeli tekniği ve çeşidi var ki sanırım anlatarak bitiremem. Atkı modelleri arasında iğli mi çeken ve sizlere yardımcı olacak anlatımlı birkaç model paylaşmak istiyorum. Anlatımda gördüğünüz 30 dakikalık atkı modeli favorim oldu diyebilirim beyaz, kırmızı, yeşil, mor, mürdüm, vişne çürüğü renkler modeli tamamen açacak renkler arasında diyebilirim. Kış mevsiminde popüler olan renkler bellidir modayı değil genel olarak söyledim bunu kırmızı,siyah ve beyaz renk kış mevsiminde hemen hemen her markada bir çok ürün bulabilirsiniz bunlar kalıcı olarak tasarlanır ama onun yanı sıra moda olan renkler de bunlara eşlik eder. Sizde vakit buldukça hobi olarak örgü örüyorsanız bu teknikle yapılmış atkı modellerine bir göz atın derim.

30 dakikada atkı yapabilirsiniz desem ay, ay benbile inanmazdım görmeseydim yapaması kolay ve pratik olan modeli elinizle örüp bitirmesi oldukça zevkli olacaktır. Anlatım aşaması anlatılmış model kırmızı iplik ile hazırlanmamış olması büyük kayıp kırmızı iplik kış mevsiminde rengi bile içimizi ısıtacak renklerden diyebilirim. Yapmak isteyenler renk önerisine kulak versinler.

Elti eltiye küser mi? Hiç diyenler vardır belki ama en çok onlar küser sanırım yada çok iyi kanka olurlar. Elti eltiye küsünce bu model çıkmış olmalı sanırım işte harika bir örgü tekniği ile yapılmış atkı modeli kimse kimseye küsmesin sakın örgü örün stresiniz azaltın.

Bayan atkı modeli oldukça farklı renkli iplikle hazırlanmış atkı modelini deliklerle tasarım olmuş yapılışı ve anlatım videosu ile yapmak isteyenlere fikir olsun istedim Derya Baykal, farklı anlatımı ile. Atkı modelleri umarım yardımcı olmuştur sevgili kadınmoda.com okurları saygı ve sevgiyle….

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.