Kadın Moda

Dekoratif Konsol Aksesuarları

04.07.2014
7.788
Dekoratif Konsol Aksesuarları

Evlerin bir çok bölümlerinde olsun mobilyalarda olsun görünümlerine farklılık kazandırmak amacı ile aksesuar ile muhteşemlik kazandırmak isteriz. Bu nedenlede özellikle salonlarda sıkça tercih edilen ve hemen hemen salonların hepsinde yer alan konsollarıda bu dekoratif konsol aksesuarları ile zenginleştirmek amacı ile ilave etmekteyiz. Mesela salonlarda oldukça fazla yer almakta olan salon aksesuarları ile birlikte hazırlanan biblolar, gümüş ile tasarlanmış olan şık aksesuarlar sayesinde mükemmel görünümler kazandırmayı başarmaktayız. Genelde ağır görünümleri bu konsolların üzerine yansıtmak amacı ile işlemelerden oluşan ve her aksesuara değişimi sağlayan şekilde tamamlamışlardır. Ama sizlerde salonlara bir estetik güzellik olsun şıklık olsun sergilemesi amacı ile en çok tercih edilen dekoratif konsol aksesuarlarından heykeller, biblolar en çok seçilen ve görünümü ile hem konsollara güzellik kazandırdığı gibi sizlerinde zevklerine hitap etmeyi başaran modeller olduğunu göreceksiniz. Bunlar arasında ise bizlerin en çok görmek istediği model olarak çerçeveleri söyleyebiliriz. Çünkü bizler adına hoş anılarımızı her daim görmek ve anımsamak amacı ile bu şık çerçeveler ile resimleme yapmakta ve muhakkak salonların bir köşesinde yer almasını sağlamaktayız.

Bu sebeplede yapılan aksesuarların içine bu çerçeve şeklinde eklenen modelleri sizlerde konsollarınızın üzerinde görmekten memnun olacaksınız. Farklı olarak ise uzunca yapılan şamdanlıklar, abajur olarak yapılan lambalar gibi her çeşitten oluşan tasarımlar şeklinde hazırlanması düşünülmüştür. Ayrıca işlemeler ile muhteşem hale getirilen vazolarıda unutmamak gerekir. Çünkü bu vazolar ile farklı görünümler kazandırmak sizlerin zevklerine bağlı olduğu gibi rengarenk çiçekler ile harika şeklinde güzellikleri salonlarınıza uygulayabileceksiniz. Çünkü vazolarda salonların vazgeçilmezi olmakla beraber bir çok şıklıkların yaratılmasına da yardımcı olmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bir çok aksesuarların üzerine anlamlı yazılar yazılmakta bu tarz modeller tercih edileceği zaman çok çeşitli tarzların sunulmasına olanak sağlanmaktadır. Ayrıca figürlerden hayan figürleri gibi insan figürleri ile de değişik stillerden oluşmasına olanak sağlanmıştır. Mesela dans eden şekilde hazırlanan olduğu gibi melek şeklinde oluşan figürler de gözlere estetik güzellikler kazandırmayı ihmal etmemektedir. Modeller aksesuar olunca her figürden ve her şekilden faydalanılması nedeni ile çok çeşitte olması kaçınılmaz olmaktadır. Yani sizlerin zevklerine hitap edecek özellikler de olduğu gibi salonlara ve evlerin her köşesine farklılık kazandıracaktır. Bu nedenle de bu şık tasarımlardan oluşan dekoratif konsol aksesuarları sayesinde mutlaka bir şıklık yansıtmayı başaracaksınız.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.