Kadın Moda

Beyaz Eşya Yapışkanlı Sticker Folya Kaplama Modelleri

03.08.2020
535
Beyaz Eşya Yapışkanlı Sticker Folya Kaplama Modelleri

Beyaz eşyaları uzun süreli kullanmak için oldukça dikkatli kullanmaya çalışırız. Özellikle beyaz renkteki beyaz eşyalar leke yapmaması için temizliğine ve çiziklere oldukça dikkat edilmesi gerekir. Fakat bu durum belli bir süre idare edilse de bir yerden sonra istemeseniz de çizik, kahve, çay benzeri içecek ve yiyeceklerin lekeleri gibi dışardan gelen etkenler dolayısıyla beyaz eşyalar yıpranır. Eşyanızı yenileyecek kadar bütçe ayıramıyorsanız en çok tercih edilen yollardan birisi sticker folyo ile kaplamaktır. Stickerlar ile hem beyaz eşyanızdaki kusurları kapatıp yepyeni bir görünüme kavuşturursunuz hem de dilediğiniz desendeki stickerlar ile mutfağınıza yeni bir nefes getirirsiniz. Sanılanın aksine stickerlar beyaz eşyalarda iz ve kalıntı oluşturmaz. Sticker çıkarıldıktan sonra bez yardımıyla silinen beyaz eşyanızda herhangi bir izden eser kalmayacaktır. Sadece yıprandığı için değil istediğiniz ve sevdiğiniz renkler ve desenleri mutfağınızda görmek için de sticker kullanabilirsiniz.

Yıpranmamış bir bulaşık makinesi, fırın ya da buzdolabınızı yeniden dekore etmek amacıyla stickerlar ile farklı ve modern bir görünüm oluşturabilirsiniz.
Birbirinden Güzel Desenlerle Mutfağınızda Yeni Soluk Stickerlar: Desenlerin yanı sıra sevdiğiniz bir yerin, bir fotoğrafın, bir yazının yer alabileceği stickerlar oldukça çeşitli desen, fotoğraf ve yazılara sahiptirler. Dilediğiniz tarzda ve renkte sticker ile yepyeni bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sticker uygulamasında belli önemli unsurlar vardır. Beyaz eşyanıza sticker uygularken yüzeyinde toz, kir, pas ve benzeri olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Bu stickerın düzgün yapışmamasına hava almasına ve akıcı bir görüntü elde edememenize sebebiyet verir. Bir diğer unsur olarak aldığınız su bazlı folyoyu ıslatarak bir zeminde kurumasını bekleyip yapışıp yapışmadığını kontrol etmektir. Böylelikle tüm stickerı en baştan yapmak zorunda kalmayacaksınız. Son olarak stickerınızı camsil kullanarak ıslatıp hava bırakmayacak şekilde beyaz eşyanıza uygulamaktır. Hava kalmaması için bir kart ya da bez yardımıyla tamamen akıcı ve düz hale gelene dek yapıştırma işlemini sürmelisiniz. Aksi taktirde bu hava boşluklarından yıpranarak yırtılabilir ve istediğiniz kadar uzun ömürlü olmaz. Sonbahar temalarından, bahar temalarına harika doğa manzaralı stickerlarla tarzınıza göre stickerı mutfağınıza uygulayarak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Temizlemeyle ilgili herhangi bir sorun oluşturmayan stickerlar ile hem dilediğiniz renkte bir resim veya desen mutfağınızı süslüyor olacak hem de istemediğiniz görüntülerle karşılaşmıyor olacaksınız. Bunun yanı sıra stickerı dilediğiniz zaman değiştirilebilir olması ayrı bir avantajıdır. Sıkıldığınızda ya da mutfağınızı değiştirmeye karar verdiğinizde alacağınız yeni ve mutfağınıza uygun sticker ile uyum sorununu pratik bir şekilde halledebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.