Kadın Moda

Yeni Trend 17 Farklı Bandana Bağlama Modelleri

25.08.2015
4.782
Yeni Trend 17 Farklı Bandana Bağlama Modelleri

Yılın en trend saç aksesuarları arasında plaj ve günlük sokak modası için geçerli olan harika mı harika saç bandalarını bağlamayı beraber öğrenmeye var mısınız? Saçlarımızı aksesuarları oldukça fazla kış mevsimi bereler şapkalar ile soğuktan korurken yaz aylarında ise bandalar ile saçlarımızı toplar ve sahilde tatilde günlük olarak bir çok şekilde bağlarız. Bandana modelleri değişse de bağlama şekilleri çoğu zaman aynıymış gibi gözükebilir ama öyle değildir işte. Bayanlar daha çok tatildeyken tercih ettikleri bandanaları günlük sokak modası içinde uygularlar. Günlük sokak modası için sizlere ayrı, ayrı hazırlanmış tam 17 bağlanış tarzı ile bandananızı bağlamak ister misiniz? Sizde? Bandana derken aklıma hep küçük kızlar gelir ama çocukluk çağında olmayanları da bir çocuk şirinliği kazandıracak harika bandana bağlama teknikleri sizinde ilginizi çekeceğine eminim. Bandana bağlama teknikleri aynı gibi gözükebilir ama bağlanınca evdeki büyük şallar ile ince uzun şallar tabi ki özel tasarım boy, boy hazırlanmış bandalar kullanabilirsiniz modellerde.

Banda modellerini saç uzunluğunuza göre tercih etmeniz doğru olacaktır uzun ve kısa saçlar için farklı sunumları izlerken sizde ne damak istediğimi anlayacaksınız zaten. Bandana bağlama şekillerini video’lu anlatımları ile bizde içinden yeni ve en trend olanlardan seçtim umarım sizde izlerken ve yaparken en az benim kadar beğenirsiniz iyi seyirler modayla kalın…..Bandanayı plajlarda kullanmayı düşünenlerden seniz işte size harika 9 farklı öneri. Yeni terndlerin hepsini bulabilirsiniz modeller harika ama siz yüzünüze gidecek modelleri içinden çıkarmaya çalışının alnı oldukça açık olduğu için modeller daha güzel görünüyor. Modern bir plaj görünümü arayanlar bu modellerden mutlaka uygulamalı renk olarak beyaz renk ağırlıklı veya canlı olan renklerden bandananızı bağlarsanız daha güzel olacaktır.

Videoları görüntülemek için lütfen aşağıdaki Youtube eklentilerimizin üzerine tıklayınız.


Hepimiz sokakta saçlarımızın yaz boyunca tenimize değmesine çoğu zaman katlanamayız işte size üç öneri basit evdeki şalları veya kaymaz pamuklu eşarplardan hazırlayacağınız basit bandana bağlama modelleri yardımcı olabilir bu konuda. Her bayanın saçları uzun değil kısa saçlarınızı seviyor ve bandana ile renklendirmek istiyorsanız işte harika 5 ayrı bandana bağlama tekniği sizi bekliyor. Bağlama teknikleri oldukça basit ve kısa zamanda hazırlayacağınız bandanalar gün boyunca sizi oldukça şirin mi şirin gösterecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.