Bayan Hasır Çanta Modelleri

  • 01 Nisan 2014
  • Bayan Hasır Çanta Modelleri için yorumlar kapalı
  • 5.146 kez görüntülendi.
Bayan Hasır Çanta Modelleri

Yeni sezon açılması sebebi ile hanımların artık çantalarında gözle görülür bir değişiklik olduğunun farkına varacaksınız. Çünkü bahar aylarını yaşadığımız şu günlerde baharda ve yaz sezonlarında en çok kullanılan çantaların bayan hasır çanta modelleri olmasından dolayı tekrar yavaş yavaş trend olmaya başlamıştır. Nedeni ise seçilen ayakkabıların hem hasır topuklardan oluştuğu gibi hasır örgüleri ile hazırlanmasından dolayı bunlar ile uyumu yakalamak adına genelde hasır çantalar oldukça fazla tercih edilmektedir. Ayrıca birazda spor tarzına ve günlük kıyafetler ile uyumu yakalaması sonucunda sizlerin de muhakkak tercih etmek isteyeceğiniz tarzlardan oluşacaktır. Zaten görünümü olsun kullanım yönünden olsun hanımların hem zevklerine hem de rahatlığı da yanında bulmalarından dolayı uzun süre modasını sürdürecektir. Şekil itibari ile de farklı stiller yapılmıştır. Mesela el çantası olarak kullanma imkanını sağladığı gibi bazıları hoşluk kazandırılarak ta omuz çantası şeklinde tercih edebileceksiniz. Örneğin spor tarzında uygulanan modellerde boyu uzunca yapılarak üst kısmı bağcıklar ile tamamlanmış ve bu sayede de spor kıyafetleri ile kaçınılmaz bir çanta haline gelmiştir.

Ama gösterişli ve gözlere hayran bırakacak hasır çantalara aksesuarlar dizayn edilerek muhteşemlik kazandırmayı da düşünmüşlerdir. Bunların ön kısmına aksesuar amaçlı seçilen ögeler genellikle kumaşlar veya farklı şekillerde yapılarak çantanın ön kısmına gösterişli şekilde yerleştirilmiştir. Örneğin güller çiçekler figürler veya işleme tarzında ve çantaya işlenen motifler sayesinde elde edilmiştir. Yani bu bahar ve yaz sezonlarında çantaların olmazsa olmazı haline gelecek ve en şık çanta modeli ile sizlerin öncelik tanıyacağı seçimler arasında her zaman ki yerini alacaktır. Ayrıca bunların iç kısmının oldukça geniş yapılması sayesinde de dilediğiniz her türlü özel eşyalarınızı ve sürekli yanınızda bulundurmaktan esirgemediğiniz malzemelerinizi rahatlıkla ilave edecek ve böylece kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mesela makyaj malzemeleriniz bunlara en iyi örneklerden birisidir. Çünkü hanımların dış görünüşlerine dikkat etmeleri olsun ayrı bir önem vermeleri olsun kesinlikle bunları yanından ayırtmak istemezler. İşte bunlar gibi sebeplerden dolayı çanta konusunda verilebilecek en doğru karar bayan hasır çantaları olmaya devam edecektir. Süsleme amacı ile yapılmış olan ve renkli boncuklar, kurdeleler gibi malzemeler ile mükemmellikler kazandırıldığı da bir gerçek olarak kabul etmek gerekmektedir. Ayrıca en önemlisi ise sezona en uygun çantaya kavuşmanız amacı ile mutlaka sizlerin de bu modelleri bir gözden geçirmesi gerekiyor.