Kadın Moda

Chanel Kadın Güneş Gözlük Modelleri

14.01.2015
5.641
Chanel Kadın Güneş Gözlük Modelleri

Güneş gözlükleri hem şıklığımızı tamamlarken hem de gözlerimizi güneşin zararlı ışınlarına karşı korur. Güneş gözlükleri kadınlar için sadece aksesuar olmak tan çıkmış durumda güneşin olumsuz etkilerinden korunmak isteyenler mutlaka güneşli günlerde kullanmalı. Birçok yerli ve yabancı olarak güneş gözlüğü markaları arasında sizlerle Chanel markası kadın güneş gözlükleri yeni sezon modelleri ile tanıştırmak istedim.2015 yeni modelleri ile güneşli günlerde yanımızdan ayırmayacağımız modeller yeni tarzlar ve yeni renklerle geliyorlar. Yeni sezon chanel marka güneş gözlüğü modelleri arasında bir çok renk var. Chanel markası uzun yıllar önce şapka tasarımı ile başlayıp günümüzde bir çok ürün yelpazesi olan sayılı markalar arasında yer alıyor. Chanel yeni sezon kadın güneş gözlük modelleri renk ve bir çok seçenekle 2015 yılında yine modaya yön verecek. Chanel marka aksesuarların arasında yer alan bayan güneş gözlük modelleri bayanların gözlerini korurken şıklıklarını tamamlayan parçalar halinde bulunuyor. Bayan güneş gözlüğü modelleri bir çok ünlü tarafından tercih edilen markalar arasında chanel yer alıyor. Aksesuarlar bir kadının farklılıklarını ortaya çıkardığını unutmayın.

Doğru gözlük seçimi yapmak isteyenler yüz hatlarını iyi tanımalı ve göz sağlığını ön plana çıkarmalı. Chanel marka güneş gözlükleri yeni sezon modelleri arasında siyah kemik modeller yoğun tabi model farkları ile. Farklı bir çok modelde tasarlanmış siyah kemik gözlük modelleri arasında gözlük camı farklı kesim ve dış çerçevesi farklılıklarının yanında gözlük saplarında ki işlemeler ve taşlarla tamamlanmış chanel yeni sezon gözlük modelleri ile güneşin olumsuz etkilerinden şıklığınızı tamamlayarak korunacaksınız. Chanel yeni sezonda pembe kemik cam aynı renk sade ama modern görünümü ile harika bir tasarım olmuş.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Chanel kadın güneş gözlük modellerinden bir diğeri ise tam bir moda ikonu olacak tasarımda. Kenar İnci’li ve sap kısmına da eklenmiş incilerle yuvarlak model gözlüğü tarzı ile modacıların bile dikkatini çekecek modellerin başında gelecek. Kadın güneş gözlüğü modelleri arasında sarı renk güneş gözlüğü yeni sezonda göze çarpan kemik gözlük modellerinden sadece biri. Yeni sezonda bordo güneş gözlük modelleri diğer renkli modeller arasında yer alıyor bordo çerçeve ve bordo gözlük camı ile saplardaki gül figürleri ile tasarlanmış gözlük modeli trend olacak modellerin başında geliyor.Yeni sezon güneş gözlükleri arasında çerçevesiz gözlük modellerine de yer verilmiş.Çerçevesiz chanel güneş gözlüğü modelleri arasında renk ve model farkları bulunsa da birbirine yakın modeller tasarlanmış sap kısımları farklılıklarını ortaya çıkarmış.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.