Taşlı Telefon Kılıf Modelleri

  • 13 Aralık 2013
  • Taşlı Telefon Kılıf Modelleri için yorumlar kapalı
  • 7.962 kez görüntülendi.
Taşlı Telefon Kılıf Modelleri

Taşlı telefon kılıfları bayanların özellikle aslında halk dili ile tarif olan kokoş bayanların daha çok tercih ettiği modellerden olmaktadır. Telefon her dakika elimizde olduğu için o yüzden telefon kılıflarına kesinlikle çok fazla özen gösterilmektedir. Taşlı olan telefon kılıfları genellikle özel olarak tercih edilmektedir. Aslında yapılmaktadır. Her bayan kendi zevkine göre en çok beğendiği bir detayı telefon kılıfı olarak yapabilme imkanına sahip olmaktadır. Durum bu şekilde olunca da telefon kılıfları şıklıkları ve modern yapısı ile her zaman beğenileri toplamaktadır. Bazı tasarımcılar olmaktadır özel olarak sizler için telefon kılıflarını tamamlayan onlara istediğiniz bir modeli yaptırabilme imkanınız olmaktadır. durum bu şekilde olunca da farklı modellerde olan telefon kılıflarını kesinlikle siz değerli bayanlar için en doğru seçim olacaktır. Taşlı olan detaylar bayanların her zaman dikkatini çekmektedir. Durum bu şekilde olunca da siz değerli bayanlar havanıza hava katmak aynı zamanda farklı olmak için taş süslemeli olan telefon kılıfları ile farkınızı ortaya koymuş olabilirsiniz. Beyaz bir kılıf üzerine kabaktan at arabası detayı ile kendinizi prenses gibi hissedeceğiniz bir taşlı telefon kılıf modeli olmaktadır. Telefon kılıf modeli taşlı olan beyaz kılıf modeli üzeri çiçek detayı gümüş rengi taşlar ile süslenmiş sade ve güzel olan modern bir telefon kılıf modeline örnek olmaktadır.

Farklı renklerde olan kral tacı şeklinde detayı olan ve beyaz ve gümüş rengi olan çiçek motifleri ile tamamlanan çok güzel bir taşlı telefon kılıfı modeline kesinlikle örnek olmaktadır. Büyük sarı taşlı olan telefon kılıf modeli gümüş rengi fiyonk detayı ilede tamamlanmış olmaktadır. Göz alıcı güzellikte olan çok görkemli ve beğenileri kesinlikle kazanmış olmaktadır.

Resimleri büyük görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

İnci süslemeli olan telefon kılıf modelleri de çok beğenilmektedir. Beyaz inci detayları ile süslenmiş telefon kılıf modelleri çok beğenilen kılıflar arasında yer almaktadır. Bayanlar genellikle telefon kılıf modellerinde pembe renkler daha çok tercih etmektedirler. Kenarları ince taş detayları ile tamamlanmış olan çok kullanışlı ve beğenileri kazanan modern bir tasarım arasında yer alınmaktadır. Açık pembe küçük inciler ile komple tasarlanan ve aynı zamanda beyaz fiyonk detayı da incilerin şıklığını yansıtmış çok güzel bir kılıd modeli olmaktadır. Hem taşlı hemde inciler ile tamamlanan çok güzel bir taşlı kılıf modeli olmaktadır. Sevgili bayanlar ister renkli taşlar ile süslenmiş isterseniz sade tek renk taşlı olarak tamamlanan modern bir telefon kılıf modeline örnek olmaktadır.