Kadın Moda

El Örgüsü Bebek Çocuk Şapka Modelleri

El Örgüsü Bebek Çocuk Şapka Modelleri

Bebekler için şapka örmeye ne dersiniz? Oldukça keyif alacağınızdan eminiz. Bere kullandırmayı tercih etmeyen anneler için bu görünümü sağlayan şapka modelleri hakkında paylaşımda bulunmak istiyoruz. Bebek giyim markalarının uzun bir süredir mevsimlere bağlı olarak örgü modellerden faydalandığını sizde deneyimlemiş olmalısınız. Hem aksesuar amaçlı hem de pratik bir kullanım şekli olan el örgüsü bebek şapka modelleri konusunda geniş bir katalog sunmak istiyorum. Tığ işi genelde kullanılan bu modeller arasında şiş ile de yapılan örgü bebek şapka modelleri yer alıyor. Erkek ya da kız çocukları için ayrı ayrı örneklere yer verirken aynı zamanda unisex kullanımı tercih edenler içinde modeller yer alıyor. Renkler ve süslemeler içinde müthiş bir coşku var. Bu modeller 2016 ve 2017 yılı için trend olanlar…el örgüsü popülerliğini korurken bu kullanım tarzına dönmek de bütçe açısından oldukça manalı olacaktır. Elinizde kalan yünlerden dahi bebekler için şapka örgü modelleri çıkartabilirsiniz. Ev ve sokakta giysileri arasında en şık örgü bebek şapkalarını istediğiniz kategoride ayırmaya çalıştık. Kullandığınız yünlerin seçimi de bu açıdan önemli olacaktır. Modellerinizi belirlemeniz de yardımcı olacaktır. Özellikle pamuk bebek yünlerini yoğunlukla tercih edenler için de tüm renk kullanımlar mevcut olacaktır. Örgü bebek şapkası üzerine yapılabilecek farklı süsler düz bir modelde harika etkiler bırakacaktır.

Bu açıdan değerlendirdiğimiz bu kategoride birçok farklı model bulacağız. Süslemeler kısmında neler yapabileceğiz bu galeri kısmında görebilirsiniz. Birbirinden sevimli bu süsleri kullanarak el örgüsü bebek şapka modelleri ile kombin yapabilirsiniz. Kasket, bere, kapüşon, avcı şapkası gibi modeller ve kalıplara saç örgü, burgu, timsah desenli motif, yıldız, Selanik, haraşo, bal peteği, çift pirinç örnekleri de el örgüsü bebek şapka stilleri için oldukça şık duruyor. Diş giyim için de kendi kombinlerinizi yaratmanız da bebekler için mümkün olacaktır. Arzu ederseniz birden fazla model yapmanız da mümkün olacaktır. Farklı farklı mevsimler ve özel zamanlar içinde yapabileceğiniz dokuda el emeği, örgü şapka bebek modelleri yer alıyor.

Piyasa da var olan modellerin üstüne çıkabilmeniz bu galeri sayesinde mümkün olacak. Hamarat hanımlar dışında ilk defa şapka örme tecrübesi deneyimlemek isterseniz, bu örnekleri yapmanız mümkündür. Zamanı değerli kullanmak isteyen sizler içinde keyifli bir seyir ve tecrübe olacaktır. Boyun kısmı için sal tercih etmeyenler içinde bu şapka modelleri arasında özel kullanımlı olanlarda var. Bunları da zevkle inceleyeceğinizden eminiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.