Taşlı Abiye Elbise Modelleri

  • 13 Şubat 2014
  • Taşlı Abiye Elbise Modelleri için yorumlar kapalı
  • 7.051 kez görüntülendi.
Taşlı Abiye Elbise Modelleri

Taşlı Abiye elbise modelleri yeni sezon tasarımları ve çok gösterişli olan modellerden oluşmaktadır. aynı zamanda taşlı abiyeler çoğu bayanın tercih edeceği yeni trend modası yaratmaktadır. Taş işlemesi bayanların en çok sevdiği ve beğendiği abiye tasarımlarından olmaktadır Taşlı abiye elbise örnekleri aslında genellikle gümüş renk taş işlemeleri daha çok dikkat çekmektedir. Birçok markanın ve modacıların çok güzel tasarımları olmaktadır. El yapımı olan taş işlemeleri çok zor olmaktadır. Aynı zamanda özel davetlerde bayanlar hafif ışıltısı ile dikkati üzerine çekmeyi başarmaktadır. Bahar aylarının yaklaşması ile aslında düğünlerde başlamaktadır. Durum bu şekilde olunca abiye tasarımcıları yeni sezon abiye elbise örnekleri ile çok modern durmaktadır. Yeni sezonda olan abiye elbise modellerinde aynı zamanda taş işlemeleri çok kullanılmış olmaktadır. isterseniz yoğun taşlı olan ve eğer isterseniz sadece dekoratif olarak kullanılan abiye örneklerinden olmaktadır. Komple yoğun taşlı olan abiye elbise modelleri genellikle bayanların tercihleri arasında yer almaktadır. Straptez abiye elbise modellerinden iki farklı renkte olan derin yırtmaç dekoltesinin olmasının yanında aynı zamanda ön detayında olan taş işlemeli hafif şekilde kullanılmış olmaktadır.

Çok sade görünümlü olan aynı zamanda sade ve şık duran bir abiye tasarımı ile beğenileri kazanmaktadır. Sade beyaz olan abiye elbise örneklerinden olan aynı zamanda taş işlemeleri tek kolunda kombinlenmiş olmaktadır. Durum bu şekilde olunca nikah töreninizde bile beyaz taş işlemeli abiye elbise modelleri ile çok şık olabilirsiniz. Siyah her zaman tercih edilen bir renk olmaktadır. Siyah üzeri ince taşlar ile süslenmiş olan abiye elbise modeli aynı zamanda siyah rengin şıklığını yansıttığımız bir abiye elbise modeli olmaktadır. Kırmızı olan abiye elbise örneklerinde genellikle gümüş rengi taş işlemeleri daha çok kullanılmaktadır.

Resimleri Büyük görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Kırmızı bayanların en zarif olduğu ve özellikle sarışın olan bayanlara çok yakışacak olan bir abiye ile beğenileri kazanmayı başarmaktadır. Yeni sezonda taş işlemeli olan abiye elbise modellerinde kısa ve uzun olan tasarımlar aslında her zaman kullanılmaktadır. Kısa olan abiyeler de daha çok genç kızların çok fazla tercihleri arasında yer almaktadır. Aslında kullanım şekline göre abiye elbise modellerinden tercih edilmektedir. Birbirinden farklı renk seçeneklerinde olan taşlı abiye elbise modelleri her zaman beğenileri kazanacak olan tasarımlardan oluşmaktadır.