Straplez Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

  • 27 Şubat 2015
  • Straplez Yeni Sezon Gelinlik Modelleri için yorumlar kapalı
  • 6.904 kez görüntülendi.
Straplez Yeni Sezon Gelinlik Modelleri

Evlenecek olanlar uzun zaman arayış içine girerler en zor olan kızların gelinlik seçme aşamasıdır. Gelinlik seçimi çok zor yapılan ve çok araştırma isteyen bir süreçtir. Fazlaca model dener kanız karışır ardından karasızlık peşinde acabalarla süren ve sonunda içinize sinen bir gelinlik bulana kadar stres ve birazda sıkıntı içinde geçebilir. Gelinlik seçimi en doğru yapmak isteyenler için birkaç ipucu. Gelinlik tercih edecekler öncelikle şuna kara vermeli nasıl bir gelinlik giymek istiyor. Perenses model straplez balık kısa, kabarık gibi sonrasında gelinlik için kullanılacak malzemeye kara vermelisiniz. Alacağınız gelinlikte ne olmalı organze tül sade tül şifon tafta Fransız güpür ve saten kumaştan mı istiyorsanız bunları seçmelisiniz sonrasında süsleme için aradığınız aksesuar seçimini belirleyin taşlarla kaplı incilerle eşlemeli yada sadece kumaşı kullanarak verilmiş şekillerle katlama yapılmış mı istiyorsunuz bunlara karar verdikten sonra ortaya çıkan malzemelerden üretilmeş gelinlik aramaya başlayabilirsiniz zamanınızı doğru kullanarak ne aradığını bilen müşteri her zaman aradığını çabuk bulacaktır. Yeni sezonda bir çok modelde hazırlanan straplez gelinlik modellerinde saydığım tüm sıralamalar var saten güpür organze ve bir çok aksesuarlarla hazırlanmış gelinlikler genç kızların rüyalarını süslemekten ötesine tasarımlarla hazırlanmış. Yeni sezon gelinlik tasarımlarında straplez modelli gelinlik arayanlar için son tasarım birbirinden farklı ve kumaş aksesuar seçimi ile bir çok kişinin aradığın bulmasına yardımcı olacak.

Gelinlik seçiminde en önemli ayrıntıyı göz önünde bulundurmalısınız vücut tipinizi göz ardı ederseniz gelinlik üstünüzde fazlalık gibi duracaktır. Straplez gelinlik modellerinde tül tasarımlı etek ucu dantelli ama uzun balık model gelinlik modeli üst kısa tüllerle oluşturulmuş etek ve göğüs kısmı komple taşlarla kaplanmış gelinlik modeli arklı gelinlik tasarımları içinde bulunuyor. Klasik modelleri günümüze kazandıran tasarımcılar tafta kumaşlı gelinlik modelinde dantellerle birleştirmiş ve modeli yeni çağa kazandırırken eki zerafeti günümüze hazırlamış.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kabarık straplez gelinlik modeli saten üzerine tüllerle kabartılmış arka arka uzun ve kabarık olan gelinlik yaz düğünlerinin bu yıl en çok aranan modelleri arasında. Saten gelinlikler ülkemizde pek rağbet görmese de bu yıl bolca aten gelinlik modeli ile karşılaşabilirsiniz. Dökümlü olarak tasarlanmış saten gelinlik modeli bel fiyonk modeli ile hava katılmış arka uzun model kapalı alanlardan çok kır düğünleri için ve deniz kenarında yapılacak düğünler için ideal modeller arasında. Gelinlik modellerinde kullanılan katlama ile hazırlanmış gelinlik modellerinden en gözde olacak model arka bağcıklı sırt dekoltesi ile ön eteklerindeki gülleri ve ön göğüs kısmındaki katlamalar la hazırlanmış gelinlik modeli yerleri süpüren etekleri ile kır düğünü yapmak isteyenler bu modeli tercih edebilirler.