Kadın Moda

Akay Gelinlik Modelleri

Akay Gelinlik Modelleri

Akay markası modern çizgiler taşımaktadır. Her sezon yeni tasarlanan ürünler sayesinde dikkat çekmeyi başarmış ve modern yapıları ile ilgi çekmektedir. Kalitesinden dolayı dergilerde ve her yerde dikkat çekmektedir. Hatta birçok ünlü bayanın bile akay tasarımcıların sadeliğinden ve şıklığından dolayı tercih ettiğini bilmekteyiz. Çünkü akay çok çeşitli ve her bedene uygun gelinlik modelleri ile bayanların hayallerini gerçekleştirmektedir. Son dönemlerin dikkat çekeni akay markasının özel tasarımlarıdır. özel tasarımlar sayesinde kişiye özel olan gelinlik modelleri ile hayallerinizde olan gelinlik modeline sahip olabilirsiniz. akay gelini olmak özeldir çünkü özel olmak isterseniz eğer akay tasarımları ile beğenileri kazanmayı başarmaktadır. Her dokunuşta her çizgide ilgi toplayacağınız modern tasarımlar ile fiziğinize uygun gelinlik modelini tercih edebilirsiniz. akay tam 40 yıldır gelinlik üretimi ile adından söz ettirmektedir. gelin adayları kaliteden vazgeçmek istemiyorsanız çok özel tasarımlar için kesinlikle akay tasarımlarına uğramanız gerekmektedir. akay yeni sezon tasarımlarından çok havalı olan gelinlik modelinden sıfır kollu olan ve belinden kalın kuşak detayı olan etek detayı ise kalın taftadan yapılmış olan gelinlik modeli sade olmasının yanında modern havası ile dikkat çekmektedir.

Akay gelinlik modelinden etek detayı çok sade ve üst detayı güpür kullanılmış ve iki tarafta sade tülden olan kol detayı ise gelinlik modelini tamamlayıp yumuşak bir hava katmaktadır. Duruşu ile dikkat çekmeyi başarmış çok havalı bir gelinlik modelidir. uzun kollu gelinlik modelleri genellikle kış sezonunda tercih edilmektedir. fakat azı bayanlar sonbahar aylarında da tercih edilmektedir. Üst detayında güpür detayları olan ve bombeli kol detayı gelinlik modeli sıradışı bir hava katmaktadır. Etek detayları ise sade kullanılmış üst tarafı bütün dikkati çekmektedir. Uzun boylu bayanlar fiziğine güvenen bayanlar balık gelinlikle sizleri çok görkemli gösterecektir. Straptez olan ve komple güpür detayı ile hava katılmış çok modern bir gelinliktir.

Resimleri büyük görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Güpür üzerinde olan taş işlemeleri gelinlik modeline ışıltı ve hava katmaktadır. yeni moda tasarımlarından üst detayı korse şeklinde olan straptez görkemli ve üzerinize tam oturacak olan gelinlik modeli krem renginde olmaktadır. etek detayı ise etek uçlarında olan güpür detayı ile tamamlanmaktadır. Şıklığı ve havası ile ilgi çekici olan akay gelinlik tasarımıdır. Akay yeni sezon gelinlik modelleri şıklıkları ve modern yapıları ile her gelinin hayalini süsleyen çok modern tasarımlar ise yeni sezona damgasını vuracaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.