Kadın Moda

Pronovias Gelinlik Modelleri

24.08.2014
7.032
Pronovias Gelinlik Modelleri

Sevgili gelin adayları pronovias modellerini görmeden kesinlikle gelinlik seçiminiz konusunda hemen karar vermeyin. Çünkü yeni sezon ürünleri her bayanın zevkine hitap edecek olan modellerden oluşan çok güzel tasarımlardan oluşmaktadır. Birbirinden farklı modellerde pronovias gelinlik tasarımları her zevke uygun olan modeller ile her zaman dikkat çekici olmaktadır. Pronovias vakko markasının adı altında olmaktadır. Bilirsiniz ki vakko en kaliteli markalar arasında yer aldığından dolayı gelinlik modellerinizde kesinlikle çok kaliteli ve zarif olmadır. Yurt dışında tasarlanan bu gelinlikle her detayı düşünülmüş modern tasarımlardır. Aslında her gelin adayının kafasında bir model olmaktadır. Uzun kollu kısa kollu veya straptez modeller. Aralarından kendilerine yakışanı tercih etmektir asıl amaç. Aslında gelinlik giyilmeden karar verilmemesi gerekmektedir. Çünkü sizlere hangi modelin yakışacağını gelinlik modellerini denemeden bilemezsiniz. Pronovias mağazaları genellikle alışveriş merkezlerinden olan ve aynı zamanda randevu alınmadan gidemeyeceğiniz bir markadır. Sadelikten hoşlanan gelin adayları straptez ve balık modelde olan bu tasarım çok kullanışlı ve aslında sade nikah yaparsanız bile kullanabileceğiniz bir modeldir.

Yeni sezonda uzun boylu ve zayıf bayanların çok tercih ettiği modern bir tasarım ile beğenileri kazanmıştır. Güpür detaylar sadece üst tarafında kullanılmış ve kalın kol detayları ile tamamlanmış ve bütün sadelik etek detayında toplanan bu gelinlik modeli kullanımı çok kolay modernlik ve şıklığın bir arada kullanıldığı yeni sezon gelinlik modelidir. Dekolte konusunda iddealı olan bayanlarında tercihlerinden olan derin V şeklinde göğüs dekoltesi drape detayları ile hareket katılmış modern bir tasarımdır. Aslında bakıldığı beyaz sade elbise gibi duran kayık yaka sade gelinlik modeli nikah kıyacak olan bayanlar için çok kullanışlı ve çok görkemli bir gelinliktir. Taş detayları kullanılsın fakat fazla abartılmasın diyorsanız eğer omuz detaylarında gümüş taşlar ile süslenmiş etek detayı ise çok sade kabarık bırakılmış modern bir gelinlik tasarımı tercihleriniz arasında kesinlikle yer alabilmektedir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Komple güpür sıfır kollu ve etek detayı iki kat dantelden olan gelinlik tasarımı güpürün asaletini yansıtan bir gelinlik modelidir. Aynı zamanda her bayanın kullanmaktan zevk alacağı çok güzle bir gelinlik modelidir. Bu senenin modası olan derin sırt dekolteli dantel gelinlikle pronovias tasarımlarında en sade hali ile karşımızdadır. Aslında güpür gelinlik kullanıyorsanız eğer kesinlikle duvak modeliniz sade olmalıdır. Çünkü karışık desenler hiçbir zaman bir arada kullanılmaz. Düz bir duvak kullanırsanız gelinliğinizin modeli daha çok ortaya çıkacaktır. Sevgili bayanlar birbirinden farklı modellerde pronovias gelinlik modellerini kesinlikle inceleyip tercih yapmanız gerekmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.