Vakko Yazlık Gelinlik Modelleri

  • 14 Ağustos 2014
  • Vakko Yazlık Gelinlik Modelleri için yorumlar kapalı
  • 7.246 kez görüntülendi.
Vakko Yazlık Gelinlik Modelleri

Vakko’nun kendine ait moda dünyasının yansıttığı şıklığı üzerin de görmek isteyen gelin adaylarının ilk tercihi haline gelen ve yaza özel tasarımların sunduğu fırsatlardan yararlanmak isteyenlerin öncelik verdiği vakko yazlık gelinlik modelleri sayesinde sizler de sezonun en şık gelini olma şansını yakalayabilirsiniz. Yaza özel hazırlanan abiye gelinlik modelleri genel açıdan bakılırsa kesimler ve tarzlar gözdeliği yansıtması amacı ile straplez ile dekoltelerden oluşan stiller şeklinde ağırlık verilerek dizayn edilmeye çalışılmaktadır. Ama zarafeti ve zarifliği yakalaması istenen modellerde muhakkak uzun kuyruklar ilave etmeyi ihmal etmemişlerdir. Bu uzun kuyrukları gelinliklerin üzerinde ya saten kumaş ile sadeliğini muhafaza edecek özelliklerde yapılmış bazen ise tüller veya yine saten kumaşlar ile katlar verilmek sureti ile fırfırlar ile zenginlik kazandırılarak son verilmiştir. Başka tarz ve başka stil olarak ise geniş yakalar şeklinde yapılan ve bir kaç modeli oluşturan düşük omuzlar şeklinde tasarlanmıştır. Ama geniş yapılmakta olan V yakalar da göğüs dekoltesine öncelik verilmek istenmiştir. 

Hangi dekolte olursa olsun asla potluk oluşturmaması ve adeta gelin adaylarına estetik bir güzelliği kazandırması nedeni ile rahat bir şekilde tercih edilmesine yardımcı olunmuştur. Sizler de dekoltelerden veya straplezlerden oluşan gelinliklerden düşünmüyorsanız kısa kollu veya kapri koldan oluşmakla beraber hatta uzun kol şeklinde yapılan yazlık vakko gelinlik modellerini seçim yapma imkanını bulacağınızı unutmamanız gerekiyor. Ayrıca modern gelinliklerden yana tercih yapmak isterseniz asimetrik kesimler son sezonlarda büyük ilgi görmekte ve tercihlerin oluşmasına katkıda bulunmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yani önü kısa arkası uzun şeklinde hazırlanan ve şık ile tamamlanan modelleri bu yaz sezonunda sizlere ayrıcalıklı gelin olma fırsatını sunacağından emin olabilirsiniz. Bunların yanı sıra gelinlikleri tamamlayan duvaklar eldivenler gelin çiçekleri seçilen saç modelleri de kusursuzluğu oluşturan diğer etkenler olacağından dolayı birbirini şık şekilde tamamlayacak özelliklerde olmasına özen göstermeniz yeterli olacaktır. İşte bunların hepsini bir arada bulabilmek ve eksiksiz şekilde bir gelin olabilmek için sadece vakko yazlık gelinliklerini seçmeli ve bu ayrıcalıklardan sizler de faydalanma fırsatını yakalamalısınız. Seçimler yapılmadan önce  zaten bütün gelinlik kataloglarını inceleyeceğiniz için mutlaka vakko’nun hazırladığı bu yaza özel tasarımlardan oluşan kataloğa bakmadan değerlendirme ve tercih yapmamalısınız. Böylece kendinizi özel ve ayrıcalıklı gelin olma şansını yakalamış olacaksınız.