H&M Kız Bebek Kıyafet Modelleri

  • 08 Eylül 2014
  • H&M Kız Bebek Kıyafet Modelleri için yorumlar kapalı
  • 13.811 kez görüntülendi.
H&M Kız Bebek Kıyafet Modelleri

H&M çok büyük ve köklü bir firmadır. bir çok bölgede mağazaları olmaktadır. Şu anda internet üzerinden satışları yoktur fakat yeni ürünleri takip edebilme olanağına sahip olmaktasınız. H&M markasını diğer firmalardan ayıran özellik kaliteli olmasının yanında uygun fiyat seçenekleridir. Hm markasının aslında sadece bebek değil kadın, çocuk, erkek ve ev tekstili ile ilgili seçenekler olmaktadır. O yüzden mağazaları çok büyük olmaktadır. Bir yere mağaza açarken ilk olarak mağazaların büyüklüğü çok önemli olmaktadır. Çünkü içinde bütün detayları içermektedir. Bebeklere kıyafet seçimi çok zor olmaktadır. Durum bu şekilde olunca da aslında H&m tasarımları ile anne adaylarına yardımcı olmaktadır. Birçok ürün seçenekleri ile kullanım açısından rahat olan çok özel tasarımlar olmaktadır. Bir anne adayının en önemli istediği bebeklerinin çok güzel giyinmesidir. Kız bebekleri süslemek çok zevk vericidir. Süslü püslü olduklarından renkli tasarımlar ile hareket katabilmek çok önemlidir. Şimdi sizler ile yeni sezon H&M kız bebek ürünlerini açıklamak istiyorum. Sade beyaz üst aslında her renk pantolonla kombinleyebileceğiz bir kız bebek üstü gölek modelidir. Kesimi çok şık olan etek detayı bol kesimli modern bir tasarımdır. Kış ayları için kalın örgülü olan fri elbise modeli kalınlığı ile bebeklerinizi çok sıcak tutacak çok güzel bir elbisedir. Ön detayda saç örgüsü uygulanmış H&m markasının bu sezon olan tasarımları arasındadır. Tabiki bebeklerinde bir tarzı olmaktadır.

Dar paça kot pantolon detayında önlerde yama detayları uygulanmış çok tarz bir bebek kot pantolondur. Tabiki vazgeçilmez kot elbiseler renkli çoraplar ile birlikte kullanılırsa şıklığına dikkat çekici olmaktadır. Altına spor ayakkabılar ile kombin yaparsanız modern tarzı dikkat çekecektir.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

kış aylarında kullanılan kalın hırka tasarımları aslında bebeklere en çok kullanılan kıyafet seçeneğidir. Pembe ve su yeşili renklerin kullanıldığı çok modern ve bebekleri sıcak tutacak bir hırkadır. Uzun kollu mor jarse elbise modeli etek detayları desenli olan köpek desenleri olmuş çok kullanışlı bir elbisedir. Uzun kollu olması çok rahat olduğunun göstergesidir. Hello kitty bebeklerin ve çocukların en sevdiği detaydır. Kapşonlu pelüş mont üzerinde ve şapkasında kulak detayları sevimli bir detayı ortaya koymuştur. Leopar sürekli kullanılan şişme mont tarzında bir mont modeli bebeklere hava katıcak olan bir mont tasarımdır. Kullanım açısıdan çok tercih edilen modern bir tasarımdır. H&M kız bebek ürünlerini mağazalardan bulabilir bebeklerinizin şıklığına kesinlikle şıklık katabilirsiniz.