Kadın Moda

Defacto Yeni Sezon Erkek Çocuk Mont –Parka Ve Yağmurluk Modelleri

15.12.2014
5.487
Defacto Yeni Sezon Erkek Çocuk Mont –Parka Ve Yağmurluk Modelleri

Defacto akdenizin modası çocuk ürünleri ile çocuklarında rahat etmesi yolunda ilerliyor. Yeni sezon kış çocuk ürünleri içlerinde çocuk kaban modelleri ile çocuklarınızın ihtiyacı olan kışın vazgeçilmezi kaban ve hırka modelleri ile ihtiyaçlarııza cevap verecek. Defacto çocuk montları hırka ve parka modelleri ile çocuklarınızı kışın soğundan korunacak. Yeni sezon defacto 0-8 yaş arası çocuk kışlık montları yağmurluk, hırka, parka’ları ile kış sıcak geçecek. Kış mevsiminin vazgeçilmez rünleri arasında yağmurluklar sonbahar itibariyle kulanılmaya başlansada kışın güzel günlerindede tercih edilen ürünleri arasında. Hırka modelleri yün ve jakarlı olarak tasarlanmış ve desenli ve düz motiflerle örülmüş kış mevsimi için oldukça tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Defacto çocuk ürünleri arasında kışın vazgeçilmezi montlar ise yeşil tonun hakim olduğu ve kırmızı seçenekler ve sarı renkler hakim olmuş. 2014-2015 yılı kış sezonu için defactoya. Defacto yeni sezon çocuk hırkaları modelleri arasında desenli olanlar çok tutulurken yeni yıl için geyik desenli ve kar tanesi modeli çok tutulan modeller arasında yılbaşı için çıkardığı koleksiyonda çocukları unutmamış firma.Hırka modellerinde duz örgü modeli ve ön düğme detayı ve yakalı olması yine tercih edilen hırka modelleri arasında yer alıyor. Kapşonlu bir çok hırka modelininde olduğu hırkalar çocuklarınızın ihtiyaçlarına cevap veriyor.

Defacto parka modelleri çocuklarda çok güzel dururken içleri yünlü olduğu için dahada sıcak tutacaktır. Parkalarda haki yeşil ve askeri yeşil ağırlıklı renkler hakim olurken diz üstüne kadar boy verilmiş detayları artırılarakta çocuklar için çok güzel tasarlanmış. Bebek çocuk giyim ürünleriylede hizmette kaliteyi yakalayan marka montlarda tercih ettigi renkler larcivert kırmızı, sarı, yeşil,ve siyah olarak yapmış. Kırmızı mont seçenekler kopşunlu ve yakalı olarak tasarlamış. Yeşil kapitone kumaşları çocuk montlarda kulanan marka trend yakalamayıda ihmal etmemiş bu yıl montlarda kapitone kumaşlar çok kulanılmış defacto’da bunu göz ardı etmeyen markalar arasında yer alıyor. Çocuk montlarda bir diger seçimini hardal sarısında kulanan firma yine kapitone kumaş tercih etmiş.Çocuklar için şişme montlarıda unutmayan firma çocukları soğuktan korumak için çok şeçenek sunmuş.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Kırmızı kapitone mont ve kırmızı tercih edecekler için şişme kırmızı mont seçenekleri de hemen göze çarpıyor.Defacto çocuklar için sunu deri montları’da unutmamış kahve ağırlıklı sunu deri kullanan firma yarının büyüklerini şimdiden büyütmüş sanki. Bir çok modelle çocuklarınızın mont ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Yakalı kapşonlu, montlar, uzun parka modelleri, hırka ve yağmurluk modelleri ile çocuklarınızın 0-8 yaşa kadar kış mevsimi ihtiyaçları defacto’da sizleri bekliyor. Defacto Çocuk Mont Parka Yağmurluk Modeleri İhtiyaçlarınıza Cevap Veriyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.