Kadın Moda

H&M Erkek Bebek Kıyafetleri Modelleri

H&M Erkek Bebek Kıyafetleri Modelleri

Genellikle anne adayları erkek bebeklere kız bebekler gibi kıyafet bulunamayacağını düşünmektedir. Takibi kesinlikle yanlış düşünmektedirler. H&M erkek bebekler için çok güzel ve şık ürünler tasarlamaktadır. Erkek bebeklerinde bir tarzı olduğunu gösteren çok güzel tasarımlardır. Anne adayları bebeklerinin olduğunu duyunca ne yapacaklarını ve neler alacaklarını şaşırmaktadırlar. durum bu şekilde olunca aslında bir nevi anne adaylarına yardımcı olmak adını hm erkek bebek kıyafetleri ile çeşit çeşit bebeklerini giydirecek birçok kıyafetin olduğunu göstermektedir. 2014 sezonunda ise trend yaratacak bütün kıyafetlerin birbirinden daha ne kadar güzel olduğunu gösteren yeni sezon tasarımıdır. Erkek bebeklerin yani alsında erkeklerin özel günlerde kullandıkları beyaz gömlek ve siyah papyon detayı bir arada kullanılması vazgeçilmez bir etkendir. Hm markası erkek bebekleri de düşünerek beyaz gömlek tarzında siyah papyon detaylı alttan çıtçıtlı badi detayı ise siyah bir pantolon ile kombinlenecek çok kullanışlı bir badi modelidir. Gri ve kenarları siyah şerit olan aynı zamanda ön detayında siyah miki detayı olan şişme yelek modeli çok havalı bir modeldir. Bebekleriniz yedi aylık olunca kullanabileceğiniz çok havalı bir yelek modelidir. Erkek bebeklerin araba tutkusunu pijama takımında hm göstermektedir. Erkek bebeklerin mutlu olacakları çok güzel pijama takımıdır.

Erkek tulum modelleri hepsi birbirinden farklı renk seçeneklerinde olan ve kullanışlı olan her zaman tercih edecekleri tek parça tasarımlardır. Aslında bebeklerin daha rahat kullanacakları çok şık tasarımlardır. Çok tarz bir pantolon modeli kot pantolon ve aralarında yırtık detaylarının olduğu çok tarz bir kot pantolon modelidir. Altına spor ayakkabılar ile birlikte çok şık olacak modern bir tasarımdır. Lacivert ve beyaz desenleri birlikte kullanıldığı bere ve eldiven detayı olan kış aylarında bebeklerinizi soğuklardan koruyacak çok güzel bir takımdır.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bakıldığında tam bir erek havası yaratan önden düğmeli gri ve saç örgülü hırka modeli çok tarz bir tasarımdır. Siyah dar paça kot pantolon üst detayında siyah askı detayı ile içine beyaz gömlek ile kombin yapabileceğiniz bebeklerinizin çok şık olacakları kombin olacaktır. Şirinler temalı olan polar eşohman takımı erkek bebeklerinizi sıcak tutacak olan çok güzel bir kombin olacaktır. Lacivert üzerinde olan şirinler teması mavi ve beyaz renkler ile kombinleneceği çok güzel bir eşohman takımı ile bebeklerinde evlerde ne kadar şık olacakları bir takımdır. Birbirinden farklı h&m yeni sezon erkek bebek kıyafet seçeneklerini incelemenizi önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.