Kadın Moda

El Örgüsü Bebek Panço Modelleri

El Örgüsü Bebek Panço Modelleri

Bugün çok ilginizi çeken bebek giysilerinden başka bir konu ile karşınızdayız. Sizler için özel bir katalog oluşturduk. En tarz el örgüsü bebek panço modelleri hakkında paylaşımda bulunmak istiyorum. Panço kullanımlar bu sene bebek takımlarında oldukça moda. 2 aylık bebekten 5 yaş çocuklara kadar kullanımlar var. Benzer modelleri annelerde kendileri için uygulayabilirler. El örgüsü bebek panço örnekleri içinde tercih olarak farklı kullanımlar var. Bu kullanımlar pançoyu tercih haline getirebilir. Kazak, hırka, yelek dışında alternatif oluşturmanızı sağlayacaktır. Dış ve iç mekân için kullanabileceğiniz el örgüsü bebek panço modelleri size birbirinden güzel fikirler verecektir. Sevimli, süslü olanları da farklı bir görünüm ve şıklık oluşturacaktır. Kız ve erkek bebekler içinde örgü panço modellerini buradan takip edebilirsiniz. Tığ işi örgü bebek panço modellerinin yanında aynı zamansa şiş ile örülen bebek panço modellerini farklı modeller için incelenebilirsiniz.

2017 kış ve sonbahar modası bebek panço modelleri bu seride ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda ilkbahar ve yaz ayları için de örgü ip tipine göre uygulama imkanı olanlar var. Tek renk kullanımlar olduğu gibi aynı zamanda şiş ile de yapılanlar var. El örgüsü bebek panço için arzu ederseniz kapüşon da yapabilirsiniz. Önden düğmeli olanlar ip ile bağlı olanlar dışında baş kısmı üzerinden giyilen Kızılderili modelleri de yer alıyor.

Bir Latin Amerika giysisi olan bu tarz kullanım çocuklar için de harika duruyor. Bu kullanım aynı zamanda mont ya da benzer bir üst giyim içinde oldukça pratik oluyor. Aynı zamanda ev gezmeleri için de şık ve farklı bir görünüme sahip olmaları mümkün oluyor. Bu kullanımlar ve farklı süslemeler için de her iki kategori için de (kız ve erkek) değişik tarzlar yer alıyor. El örgüsü bebek panço modelleri arasında; burgu, selanik, saç, haraşo, yıldız, kare modeller yer alıyor. Bazı örgü modelleri kendinden desenli olması aynı zamanda çift kullanımlı olmasını da sağlıyor. Bu tarz kullanımları tercih ederseniz ayrıca farklı modeller de yer arıyor. Bebekler için kullanılan panço el örgüsü aynı zamanda yıkanması ve hijyenik açıdan da oldukça sağlıklı olacaktır. Bebek ciltlerine uygun olan örgü iplerden piyasa da bulmanız mümkün. El örgüsü bebek panço modelleri için kenarlar püsküller ya da tığ işi motif süslemelerde yapabilirsiniz. Düğme ile de süslemeler yapabildiğiniz gibi aynı zamanda hazır aksesuar kullanarak da panço üzerine kombinler yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.