Kadın Moda

Erkek Bebek Yazlık Kıyafetleri

Erkek Bebek Yazlık Kıyafetleri

Erkek bebek anneleri buraya yazlık alışveriş yapmayan anne babalar işte buyurun yazlık arklı birkaç markanın en güzel yazlık erkek bebek 0-2 yaş arası bebekleriniz için tasarlanmış modern organik ve pamuklu yazlık takım veya tekli olarak tasarlamış bir çok bebek tekstil ürünleri işte. Kız çocukları için binlerce seçeneklerin olduğunu biliriz bu genellikte toplumuzdu böyle bir ön yargı olmuştur. Ön yargılarınızı kaydırın ve erkek bebekler için tasarlanmış yazlık birbirinden şirin mi şirin ve babalarını kopyası olacak harika takım, gömlek, çıtçıtlı badiler, şortlar ve daha bir çok marka arasından sadece bebek tekstil tasarımlarında yer verenler arasında olan sobe, lcwaikiki, nike bebek tekstilleri işte. Yazlık 2015 yılı bebek sahibi olanlar yeni doğum yapacaklar ve birkaç aylık veya daha büyük erkek bebek sahibi olacaklar düğün için günlük yaz tatili için alışveriş mi yapacaksınız en doğru yerdesiniz. Bebekler yaz aylarında alacağınız kıyafetlerin öncelikle pamuklu kumaştan olmasına ve terlemeyi önleyecek temiz dikişli bebeğin hassas cildini tahriş etmeyecek kumaşlı olanları tercih etmenizde bebeğiniz açısından büyük önem taşıyacak. Bebekleriniz için günlük seçimlerinizde mutlaka çıtçıtlı badiler sıfır kol veya yarım kollu olanlardan yaz boyunca tam boyunda veya biraz daha büyük olanı tercih etmelisiniz.

(unutmayın bebekler ilk altı ayında her ay 1-2 santim boy atarlar ama sonrasında 3 ayda bir santim boy atacaklardır ortalama olarak) lcwaikiki, yeni erkek bebek yazlık takımları ile bebekleriniz için özel günleriniz ve yapılacak düğün davetleriniz için seçim yapacağınız kravatlı ve papyonlu takımlar bulmanız mümkün. Bebek çocuk giyim modelleri içinde yazlık bebek üçlü takımları ise günlük olarak tercih edeceğiniz modeller içinde. 3’lü erkek bebek çıtçıtlı badileri ile yazı rahat olarak günlük olarak tercih edeceğiniz modeller içinde. Lcwaikiki, yazlık bebek alt çıtçıtlı bebek tulumları ayrıca çok şirin rahat ve kullanışlı olan pamuklu kumaş tercih edilen tulumların içinden seçim yapmakta zorlanabilirsiniz erkek anneleri.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yeni sezon sobe erkek bebek yazlık kıyafetleri arasında en çok erkek çocuklarına yakıştığını düşündüğüm slopet pantolon, modelleri içinde hazırlanmış olan modelde düğme detayları üzerindeki işlemeler ve mavi rengi ile yaz boyunca erkek bebekleri şıklığını tamamlayacak. Nike, marka şortlu siyah gri renk takım rahatlık ve günlük olarak bebeklerin rahatlığını düşünen tasarımlar arasında. Soobe, marka üstü çapa modeli şortu ve tişörtü ile yazın en yakışıklı bebeği sizinki olacak. Birçok marka içinde seçim yapmakta zorlanıyorsanız en temel ayrıntı pamuklu kumaş ve rahat kumaş seçeneğiniz öncelikli olmasını tavsiye ederim.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.