Kadın Moda

Yazlık Kız Çocuk Bluz Modelleri

Yazlık Kız Çocuk Bluz Modelleri

Yaz aylarında genellikle çocuklar için kıyafetler seçileceği zaman büyük özen gösterilmektedir. Çünkü bu kıyafetlerin çocuklara özgü olmasından dolayı ayrı bir özen içerisinde tercih yapılmak zorunda kalırız. Bu nedenle de çocuk elbiselerin yanın da bazen bluz etek veya pantolon etek olarak hoş kombinler yaparız. Bu yazlık kız çocuk bluz modelleri onlara sunmak adına bir çok çeşitler içeren tarzlar da bulacaksınız. Mesela annelerin kusursuzca örmüş oldukları kız çocuk örgü bluz şeklinde göreceksiniz yada kumaşlardan oluşan stiller olarak karşınıza gelecektir. Yani örgü olarak örerseniz yaza özel olması amacı ile örgü iplikleri daha ince olmakta ve ilmiklerin geniş olmakla beraber belirli aralıklar ile işlenmesinden tamamlanmaktadır. Zaten kız çocuk bluzlarının genellikle askılı bluzlardan oluşması sebebi ile örmesi de o kadar kolay bir hale gelecektir. Ayrıca verilen şıklıkları kazandırmak amacı ile de süslemeler de yapıldığını da unutmamak gerekir. Ayrıca bu bluzlara dilediğiniz renklerde yapabilecek ve he çeşit şeklinde uygulama şansını yakalayabileceksiniz.

Mesela bahar temalı bir kız çocuk bluzunda hayvan figürlerinden olan kelebekler, uğur böceği, kuşlar gibi herkesin hoşnut kazandığı şekilleri yapabilirsiniz. Ama farklılığı sergilemek adına çiçeklerden oluşan bir desen veya çizgilerden yaratılan rengarenk çizgi deseni yapma imkanını da sağlaya bileceksiniz. Bambaşka modeller yaratmak adına ise değişik askı çeşitlerinden faydalana bileceksiniz. Genellikle örülen modelleri yapabilmek için tığ yardımından yararlanılmaktadır. Ayrıca artık örgü iplikleri dışında kullanılmak istenilen dantellerden oluşan ipliklerde hem şık görünmesine yardımcı olacağı gibi daha muhteşem görünmesine de vesile olacaktır.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Eğer tığlar ile yapılırsa gözlere ayrı bir hoşluk kazandıracağından dolayı örmek isteyen anneler veya hanımlar bu şekilde yapmayı sıkça seçim yapmaktadırlar. Ayrıca renklerin de çok çeşitli renk tonlarından oluşması nedeni ile her renk tonunu seçebilecek ve bu kız çocuk yazlık bluzlarında örebilme imkanını bulacaksınız. Mesela sade işleme şeklinde sonlandırılarak ve istenilen renklerden oluşan kurdeleler ile şekil verilerek süsleme şansını yakalayacaksınız. Genelikle kış sezonunda zaten örgü işlerine ağırlık verilmesinden dolayı artık bu örgü el işlerini rahatlıkla yazlık kıyafetlerinde de seçilmesinden dolayı sizler de kızlarınız için gönlünüzce tercihlerde bulunabileceksiniz. Kısacası bu yaz günlerinde kız çocuklarınız için en çok seçebileceğiniz kıyafetlerinden olan bluzları çeşit çeşit ve model model onlara sunabileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.