Kadın Moda

Hatice Kaşık Gelin Başı Modelleri

17.12.2014
4.480
Hatice Kaşık Gelin Başı Modelleri

Bir tatlı telaştır düğün yapmak ve hazırlıklar çok uzun süreler önce başlar alışveriş ev tutma vs hayatınız boyunca hiç aklınızdan çıkmayacak güzel hatıralarınız olacağı gecede en zor seçimlerinden birisidir gelin başı modeli seçimi. Gelin başı modeli için bir çok genç kız kuaförlerin yolunu tutar dener model seçimi ve makyajı için telaş yapar gelinlik ve gelin başı bir bütün durması için en doğru seçim gerektiği ve en özel gününüzde içinize sinmesi büyük önem taşır. Gelin başı için genellikle topuz modeller tercih edilse de sade ve düz modellerle de çok şık olabilirsiniz ama yüz modeliniz bu konuda çok önemli. Geniş yüz ve yuvarlak yüzlere her model gitmez bu ayrıntıyı unutmamak gerekir. Düğün öncesi provaya vakti olanların mutlaka yapmasını öneririm ve hatta prova yapmışken düğün fotoğrafları için yapılan modeller çektirirse daha iyi karar vermenize yardımcı olacaktır. İşinde uzman ellere saçlarınızı teslim etmeniz ve sürekli gittiğiniz veya tercih ettiğiniz kuaförden mutlaka daha önce saçlarınızı yaptırın ve sohbetle ne istediğinizi ayrıntıları ile anlatınız model seçmekle işin bitmeyeceğini ve ruhunuza hitap etmesini istiyorsanız bunlara kulak asın derim.

Kuaförde saç seçimi yapmadan önce mutlaka aklınıza gelen ve beğendiğiniz fotoğrafları öncelikle seçin ve ardından yüzünüzün şekline orantılı yakışacak birkaç modele düşürün seçimlerinizi en son olarak size uygun ve yakışacağına inandığınız ruhunuzu yansıtan en beğendiğiniz modeli saçlarınıza uygulatarak deneyin seçiminizin ne kadar doğru olduğunu göreceksiniz mutlaka araştırarak yaparsanız ne aklınızda başka modellere takılacak nede sonrasında acabalara yer vermeyeceksiniz. Gelin başı modellerinde birbirinden farklı modellerle ün yapmış işinde uzman saç sitili sahibi Hatice kaşık modellerini sizlerle fikir almanıza yardımcı olacağını düşünüyorum. Hatice kaşık gelin başı modellerinde çok başarılı çalışmalar çıkarmış tesettürlü ve açık gelin başı modelleri ile de her kesime verdiği hizmetle işini bir adım öne çıkaran kuaförler arasında yer alıyor.

 Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Sizlere ayrı bir güzellik katacak ve küçük dokunuşlarla en güzel günüz de ayrıcalıklı hizmet verecek kuaför farkı. Gelin başı modellerinde fransız dantel kullanılmış gelinlik modelleri için arka topuzu tercih eden kuaför gelinleri abartıdan uzak ama beyazın zerafati ve kadını daha da asaletli gösteren arka toplamalı topuz modeli uzun ve düz kesim bayanların rahatlıkla kullanabilecekleri bir model. Ön örgülü modeller yandan toplamılı ön taraf kabarık, öne yakın ve yüksek toplamalı topuzlarda ön plana çıkmış modeller arasında. Gelin Başı Seçimlerinde Hatice Kaşık Farkı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.